Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak!

Fibabanka Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, engelli banka personeli alımı yapmak amacıyla banka personel alım ilanı yayınladı.

Fibabanka tarafından duyurulan personel alım ilanında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’a kayıtlı olan engelli vatandaşlar arasından personel alımı yapılacağı belirtildi. İŞKUR’a kayıtlı olan ve yasa gereği yüzde 40’ın üzerinde engel derecesine sahip olan kişilerin iş başvurusu yapacağı banka personeli kadrosu için, engelli vatandaşların güler yüzlü olması, iletişim alanında başarı sağlayabilmesi ve ekip çalışmaları ile uyum sağlayabilmesi oldukça önemli bir konuma sahip.

İş başvurusu yapacak olan engelli banka personeli adaylarının MS Office programlarını etkin ve aktif bir şekilde kullanabilen kişiler olmasını önemseyen Fibabanka, adayların bankanın genel müdürlüğü içerisinde çeşitli pozisyonlarda görevlendirileceğini belirtiyor.

Engelli Banka Personeli İş Başvurusu

İş başvurusu yapacak olan engelli vatandaşların bankacılık sektöründe en az bir yıllık deneyime sahip olmasını önemseyen Fibabanka, adayların en az lise ya da denginde bir okuldan mezun olmuş olmasına önem veriyor.

Tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan kişilerin en az yüzde 40 oranında engelli olmasını ve sağlık raporu ile birlikte bu engel durumunu belgeleyebilmesini talep eden Fibabanka, yapılacak banka iş başvurusu aşamasında adayların cep telefonu ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini doğru girmelerini, iletişim kurulabilmesi açısından bilgilerin önemli olduğunu belirtiyor.

11 Aralık 2017 tarihinde Fibabanka tarafından açılan bu banka iş ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 30 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-1285391

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...