Fibabanka Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak!

Fibabanka, engelli banka personeli alımı yapmak amacıyla banka personel alım ilanı yayınladı.

Fibabanka tarafından duyurulan personel alım ilanında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’a kayıtlı olan engelli vatandaşlar arasından personel alımı yapılacağı belirtildi. İŞKUR’a kayıtlı olan ve yasa gereği yüzde 40’ın üzerinde engel derecesine sahip olan kişilerin iş başvurusu yapacağı banka personeli kadrosu için, engelli vatandaşların güler yüzlü olması, iletişim alanında başarı sağlayabilmesi ve ekip çalışmaları ile uyum sağlayabilmesi oldukça önemli bir konuma sahip.

İş başvurusu yapacak olan engelli banka personeli adaylarının MS Office programlarını etkin ve aktif bir şekilde kullanabilen kişiler olmasını önemseyen Fibabanka, adayların bankanın genel müdürlüğü içerisinde çeşitli pozisyonlarda görevlendirileceğini belirtiyor.

Engelli Banka Personeli İş Başvurusu

İş başvurusu yapacak olan engelli vatandaşların bankacılık sektöründe en az bir yıllık deneyime sahip olmasını önemseyen Fibabanka, adayların en az lise ya da denginde bir okuldan mezun olmuş olmasına önem veriyor.

Tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan kişilerin en az yüzde 40 oranında engelli olmasını ve sağlık raporu ile birlikte bu engel durumunu belgeleyebilmesini talep eden Fibabanka, yapılacak banka iş başvurusu aşamasında adayların cep telefonu ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini doğru girmelerini, iletişim kurulabilmesi açısından bilgilerin önemli olduğunu belirtiyor.

11 Aralık 2017 tarihinde Fibabanka tarafından açılan bu banka iş ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 30 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-1285391

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.