Ana SayfaDiğer İş İlanlarıBorsa İstanbul En Az Ön Lisans Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

Borsa İstanbul En Az Ön Lisans Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!
B

-

Borsa İstanbul, açık bulunan güvenlik kadrosu için en az ön lisans mezunu güvenlik görevlisi departmanı için personel alımı yapacağını duyurdu.

Borsa İstanbul tarafından resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanında, kurumun en az ön lisans mezunu güvenlik görevlisi personel alımı yapacağı belirtildi. Personel alımını, sınav usulüne göre gerçekleştirecek olan Borsa İstanbul, adayların bazı şartları taşıması halinde iş başvurusu gerçekleştirmelerini talep ediyor.

Borsa İstanbul Güvenlik Görevlisi Personel Alım Şartları

Borsa İstanbul tarafından güvenlik görevlisi personeli alımı aşamasında aranan şartlar arasında; T.C. vatandaşı olmak veya Türkiye’de çalışma iznine sahip olmak yer alıyor. Adayların 18 yaşından büyük olmasına önem veren Borsa İstanbul, adayların dürüsütlük ve itibar derecelerini değerlendirerek personel alımı gerçekleştirecek.

İş başvurusu yapacak güvenlik görevlisi adaylarının en az 1.75 cm boyunda olmasına, vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilmesine, 28 yaşından küçük olmasına ve en az ön lisans mezunu olmasına önem veren kurum, askerlik görevinin tamamlanmış olması, silahlı özel güvenlik sertifikası sahibi olunması ve görevi yapabilmek adına sağlık problemi bulunmamasını da önemsiyor.

İş Başvurusu ve Detayları

Gerekli şartları taşıyan adayların 1 Ocak 2018 tarihine kadar Borsa İstanbul’a ait resmi internet sitesindeki İnsan Kaynakları bağlantısı vasıtası ile iş başvurusu yapılmasını talep eden kurum, giriş sınavının sözlü olarak yapılacağını, yazılı sınav uygulamasının gerekli görülmesi halinde uygulamaya sokulacağını belirtiyor.

İşe kabul edilecek ve işe alımı gerçekleştirecek olan güvenlik personellerine 2 aylık deneme süresi uygulanacağını ifade eden Borsa İstanbul, bu süre zarfında işe alım gerçekleştirilecek personellerin istihdamını tamamlayacağını ifade ediyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol