Ana SayfaDiğer İş İlanlarıDanıştay’a En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak!

Danıştay’a En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Danıştay Başkanlığı, en az lise mezunu memur alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan memur alım ilanına göre, kurumun bünyesinde istihdam edilmek üzere yedi kişilik destek personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Danıştay Daire Başkanlığı memur alım ilanı yayınladı. 2016 yılında düzenlenen KPSS’nin B Grubu puanına göre ve kurum tarafından gerçekleştirilecek olan sözlü mülakata göre sözleşmeli olarak istihdam edilecek memurların, belirli şartları sağlaması gerekiyor.

Danıştay Başkanlığı Personel Alımı Aranan Şartlar

Danıştay Başkanlığı tarafından yapılacak olan memur alımında, adayların başvurularını 22 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekiyor. 31 Aralık 2017 tarihi itibariyle 35 yaşını geçmemiş adayların iş başvurusu yapmasını talep eden kurum, adayların 2016 KPSS Lisans veya 2016 KPSS orta öğretim – ön lisans sonuçlarından en az 60 puan almış olmalarını önemsiyor.

Arşiv araştırması sonucu olumlu sonuç alabilecek adayların memurluk başvurusu yapmasını talep eden kurum, destek personeli pozsiyonunda istihdam etmek üzere 7 kişilik kontejyan açtı.

En az lise ya da denginde bir öğretim kurumundan mezun olan kişilerin iş başvurusu yapmalarını talep eden kurum, başvuru aşamasında adaylardan nüfus cüzdanının aslını ve fotokopisini, üzerinde doğrulama kodu bulunan KPSS sonuç belgesini, dipolamasının aslını ya da tastikli suretini talep ediyor.

Danıştay Memur Alımı Başvuruları

18 Aralık 2017 tarihinde başlayacak olan memur alım başvurularına adaylar, başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, yukarıda belirtilen belgeler eşliğinde müracaatlarını Çankaya’da yer alan Danıştay Başkanlığı’na şahsen yapmaları gerekiyor. Başvurular 22 Aralık 2017 tarihinde son buluyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.