Ana SayfaDiğer İş İlanlarıMerkez Bankası 30 Kişilik Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Son Başvuru Yarın!

Merkez Bankası 30 Kişilik Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Son Başvuru Yarın!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre, kurumun güvenlik görevlisi kadrosu için personel alımı gerçekleştirildiği belirtildi.

Merkez Bankası tarafından yapılacak olan güvenlik görevlisi personel alımı için adayların 15 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Merkez Bankası’na ait resmi internet sitesi üzerinde yer alan İnsan Kaynakları sayfasından, istenilen belgeleri bilgisayar ortamında yükleyerek elektronik iş başvurusu yapılmasına olanak sağlanıyor.

İş başvurusu yapacak olan güvenlik görevlisi adaylarının, başvuru esnasında vesikalık fotoğraflarını, diplomalarını ya da geçici mezuniyet belgelerini, askerlik terhis belgelerini, özel güvenlik eğitim sertifikalarını veya kimlik kartlarını yüklemeleri gerekiyor.

30 Kişilik İstihdam!

Bankanın bünyesinde 30 kişilik personel alımı yapılacağı ifade edilirken, başvuru yapan adayların silahlı özel güvenlik eğitim sertifikasına sahip olmaları, insanlarla ilişki konusunda başarılı olmaları, hem sözel, hem de yazılı olarak anlama ve ifade yeteneklerine sahip olmaları talep ediliyor.

Merkez Bankası aynı zamanda adayların lisans ya da ön lisans eğitimlerini tamamlamış olmalarına, 2016 yılında düzenlenmiş olan KPSS’den en az 60 puan almış olmalarına, 1 Ocak 1987 sonrası doğumlu olmalarına ve en az 175 cm boyunda olmalarına önem veriyor. Adayların askerlik görevini tamamlamış olmasına da önem veren Merkez Bankası, koruma ve güvenlik görevi için sürekli olarak çalışma temposunu kaldırabilecek beden ve ruh sağlığına sahip olunmasına da önem veriyor.

Merkez Bankası’nın iş başvurusu yapacak ve koşulları taşıyan adayları KPSS puanlarına göre sıralayarak ilk 300 aday için uygulama sınavı için davet edileceği ifade ediliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Yapı Kredi 7 Farklı İlde Direkt Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 7 Farklı il için Direkt...

Akbank 9 Farklı İlde Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank zırhlı araç kullanabilen Nakit Operasyon Yetkilisi eleman alımı yapıyor. Akbank tarafından gerçekleştirilecek olan bu işe alımlar ile ilgili bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Emekli ve Memurlar için Maaş Zam Oranları Belli Olmaya Başladı!

Emekli ve memurlar için maaş zam oranlarının açıklanmasında geri sayım başladı. Türkiye İstatistik Kurumu...

Kuveyt Türk Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

1989 yılında kurulmuş olan Kuveyt Türk, her geçen gün artan performansı ve genişleyen şube...

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…