Ana Sayfa Diğer İş İlanları Merkez Bankası 30 Kişilik Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Son Başvuru Yarın!

Merkez Bankası 30 Kişilik Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! Son Başvuru Yarın!

-

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre, kurumun güvenlik görevlisi kadrosu için personel alımı gerçekleştirildiği belirtildi.

Merkez Bankası tarafından yapılacak olan güvenlik görevlisi personel alımı için adayların 15 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Merkez Bankası’na ait resmi internet sitesi üzerinde yer alan İnsan Kaynakları sayfasından, istenilen belgeleri bilgisayar ortamında yükleyerek elektronik iş başvurusu yapılmasına olanak sağlanıyor.

İş başvurusu yapacak olan güvenlik görevlisi adaylarının, başvuru esnasında vesikalık fotoğraflarını, diplomalarını ya da geçici mezuniyet belgelerini, askerlik terhis belgelerini, özel güvenlik eğitim sertifikalarını veya kimlik kartlarını yüklemeleri gerekiyor.

30 Kişilik İstihdam!

Bankanın bünyesinde 30 kişilik personel alımı yapılacağı ifade edilirken, başvuru yapan adayların silahlı özel güvenlik eğitim sertifikasına sahip olmaları, insanlarla ilişki konusunda başarılı olmaları, hem sözel, hem de yazılı olarak anlama ve ifade yeteneklerine sahip olmaları talep ediliyor.

Merkez Bankası aynı zamanda adayların lisans ya da ön lisans eğitimlerini tamamlamış olmalarına, 2016 yılında düzenlenmiş olan KPSS’den en az 60 puan almış olmalarına, 1 Ocak 1987 sonrası doğumlu olmalarına ve en az 175 cm boyunda olmalarına önem veriyor. Adayların askerlik görevini tamamlamış olmasına da önem veren Merkez Bankası, koruma ve güvenlik görevi için sürekli olarak çalışma temposunu kaldırabilecek beden ve ruh sağlığına sahip olunmasına da önem veriyor.

Merkez Bankası’nın iş başvurusu yapacak ve koşulları taşıyan adayları KPSS puanlarına göre sıralayarak ilk 300 aday için uygulama sınavı için davet edileceği ifade ediliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,407BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler