Ana SayfaGündemElektriği Üzerine Almadan Kullanan Yandı!

Elektriği Üzerine Almadan Kullanan Yandı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Boğaziçi Elektrik, elektrik kullanımında, aboneliği üzerine almadan kullanım sağlayan kişilerin “usulsüz kullanım” yaptığını ifade ederek, bu vatandaşlara çağrıda bulundu.

Türkiye’de perakende elektrik alanında sektörün lider şirketleri arasında yer alan CK Boğaziçi Elektrik, abonelik aşaması için önemli bir çağrıda bulundu. Aboneliği farklı kişilerde olan ve bu şekilde elektrik kullanmaya devam eden kişilere yönelik olarak yapılan bu çağrıda, “Usulsüz Elektrik Kullanma, Bir Tıkla Abone Ol!” çağrısında bulunuldu.

Elektrik aboneliğini üzerine almadan kullanım sağlayan kişilerin kabahat işlediğini ve usulsüz kullanım yaptıklarını ifade eden şirket yetkilileri, farkındalık yaratabilmek adına bir kampanya başlattı. Abonelere SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirme gönderen şirket, ilk etapta uyarı, devam eden süreçte de ihtarname göndermek üzere çalışmalara başladığını belirtti.

Online Başvuru Yapılabilecek!

Bilgi güncelliği aşamasında önemli çalışmalar yapan CK Boğaziçi Elektrik, kullanıcıların aboneliklerini kendi üzerlerine almaları yönünde kolaylık sağlayabilmek adına internet sitesi üzerinden yeni bir platformu hizmete geçirdi. Vatandaşların internet üzerinden aboneliklerini başlatabilmelerini ya da mevcut abonelikleri için eksik bilgilerin hangileri olduğunun belirlenmesine önem veren şirket, ckbogazici.com.tr üzerinde eklediği uygulama vasıtası ile online hizmet ağını önemli ölçüde genişletmiş oldu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, başkasının adına kullanılan elektriğin bir suç teşkil ettiğini, bu durumun elektrik kesintisinden 140 Türk Lirası’na kadar yükselen para cezaları ile sonuçlanabildiğini, vatandaşların abonelik işlemleri için internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabileceğini ifade ederken, aynı zamanda mevcut kullanıcıların yüzde 15’lik kısmının bilgilerinin güncel olmadığını, aynı sistem sayesinde bu kişilerin de bilgilerini rahatlıkla güncelleyebileceğini ifade etti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,248TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.