Ana SayfaGündemElektriği Üzerine Almadan Kullanan Yandı!

Elektriği Üzerine Almadan Kullanan Yandı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Boğaziçi Elektrik, elektrik kullanımında, aboneliği üzerine almadan kullanım sağlayan kişilerin “usulsüz kullanım” yaptığını ifade ederek, bu vatandaşlara çağrıda bulundu.

Türkiye’de perakende elektrik alanında sektörün lider şirketleri arasında yer alan CK Boğaziçi Elektrik, abonelik aşaması için önemli bir çağrıda bulundu. Aboneliği farklı kişilerde olan ve bu şekilde elektrik kullanmaya devam eden kişilere yönelik olarak yapılan bu çağrıda, “Usulsüz Elektrik Kullanma, Bir Tıkla Abone Ol!” çağrısında bulunuldu.

Elektrik aboneliğini üzerine almadan kullanım sağlayan kişilerin kabahat işlediğini ve usulsüz kullanım yaptıklarını ifade eden şirket yetkilileri, farkındalık yaratabilmek adına bir kampanya başlattı. Abonelere SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirme gönderen şirket, ilk etapta uyarı, devam eden süreçte de ihtarname göndermek üzere çalışmalara başladığını belirtti.

Online Başvuru Yapılabilecek!

Bilgi güncelliği aşamasında önemli çalışmalar yapan CK Boğaziçi Elektrik, kullanıcıların aboneliklerini kendi üzerlerine almaları yönünde kolaylık sağlayabilmek adına internet sitesi üzerinden yeni bir platformu hizmete geçirdi. Vatandaşların internet üzerinden aboneliklerini başlatabilmelerini ya da mevcut abonelikleri için eksik bilgilerin hangileri olduğunun belirlenmesine önem veren şirket, ckbogazici.com.tr üzerinde eklediği uygulama vasıtası ile online hizmet ağını önemli ölçüde genişletmiş oldu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, başkasının adına kullanılan elektriğin bir suç teşkil ettiğini, bu durumun elektrik kesintisinden 140 Türk Lirası’na kadar yükselen para cezaları ile sonuçlanabildiğini, vatandaşların abonelik işlemleri için internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabileceğini ifade ederken, aynı zamanda mevcut kullanıcıların yüzde 15’lik kısmının bilgilerinin güncel olmadığını, aynı sistem sayesinde bu kişilerin de bilgilerini rahatlıkla güncelleyebileceğini ifade etti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.