Ana SayfaDiğer İş İlanlarıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Uzman Yardımcısı Alımı Yapılacak!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Uzman Yardımcısı Alımı Yapılacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından resmi internet sitesi vasıtası ile duyurulan personel alım ilanında bakanlığın bünyesinde istihdam edilecek uzman yardımcısı personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Bakanlık, resmi internet sitesi üzerinden Uzman Yardımcısı ünvanı ile istihdam edilecek memur personel alımı gerçekleştirileceğini duyurdu. Merkez teşkilatı birimlerinde münhal olarak bulunan yedinci, sekizinci ve dokuzuncu dereceli olacak ve Genel İdare Hizmetleri sınıfında toplamda 4 kişilik uzman yardımcısı personel alımı ataması yapılacağını ifade eden Bakanlık, memur alımlarının sözlü sınav usulüne göre gerçekleştirileceğini, memuriyet başvurusu yapan adayların hukuk mezunu olmalarını talep ediyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memur Alım Şartları

Bakanlık, başvuru yapacak adayların 657 sayılı kanunun 48’inci maddesindeki genel şartların tamamını sağlıyor olmasına önem verirken, üniversitelerde eğitim veren dört yıllık hukuk bölümlerinden ya da bu bölümlere denk olarak YÖK tarafından kabul edilen yurt içi ya da yurt dışı öğretim kurumlarından mezun olunmuş olunmasını önemsiyor.

2017 yılının Mayıs ayında düzenmiş KPSS’nin P4 türünde en az 70 puan alınmış olunmasını önemseyen kurum, aynı zamanda adayların 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle de 35 yaşından küçük olmalarını önemsiyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Memuriyet Başvuruları

Bakanlık tarafından belirtilen personel alım şartlarını sağlayan adayların 25 Aralık 2017 pazartesi günü 23.59’a kadar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı resmi internet sitesi üzerinden online olarak memurluk başvurusu yapabileceğini ifade ediliyor. Gerekli belgelerin bilgisayar ortamında taratılarak, başvuru formuna ek olarak internet sitesi üzerinden gönderilmesini talep eden Bakanlık, adayların bilgilerini doğru bir şekilde girmiş olmalarını önemsiyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.