Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel İhtiyaç Kredisi ve Kredi Kartı Kampanyası!

0

Yapı Kredi Bankası, 2018 yılının gelişi aşamasında müşterilerine oldukça avantajlı hizmetler sunuyor. Banka, hem kredi kartı kullanımları, hem de bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte müşterilerinin gerçekleştirecekleri alışverişler için finansman desteği sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası düzenlediği kredi kartı kampanyasıyla 16-31 Aralık tarihleri arasında, World üye işyerlerinden tek seferde gerçekleştirilecek 100 Türk Lirası tutarındaki ilk alışverişte 18 TL, toplamda ise 108 TL WorldPuan kazandırıyor. Aralarında gıda, market, giyim, kırtasiye, oyuncak, züccaciye ve ev tekstili gibi birçok dalı barındındıran kampayadan Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ve SMS göndererek katılım ypaan müşteriler, aynı zamanda Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartı, Bireysel TLcard, Albaraka Worldcard, Vakıfbank Worldcard kullanıcılarının da bu kampanyadan faydalanmasına olanak tanınıyor.

Yapı Kredi Yılbaşı Kampanyası Başvurusu

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, kartlarına tanımlı olan cep telefonlarından SMS bölümüne girerek HEDIYE yazıp, bir boşluk bırakıp 4454’e SMS göndermeleri gerekiyor. Eğer Albaraka Worldcard kullanıcıları ise de AL yazıp, boşluk bırakmadan müşteri numaralarını yazıp 4454’e göndermeleri gerekiyor. Aynı zamanda Vakıfbank Worldcard kullanıcılarının da KAZAN yazıp, boşluk bırakıp, kredi kartlarının son 6 rakamını yazarak 6635’e SMS göndermeleri gerekiyor.

Yapı Kredi’den Yılbaşına Özel İhtiyaç Kredisi

Aynı zamanda Yapı Kredi Bankası yılbaşı öncesinde ihtiyaç duyulacak nakit desteğini temin edebilmeleri adına müşterilerine günde 10 Türk Lirası’na 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi fırsatı tanıyor. 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için yüzde 1,33 oranındaki faiz oranları ile ödeme planı hazırlayan banka, günlük 10 Türk Lirası, aylık 300 Türk Lirası tutarındaki ödemeler ile ihtiyaç duyulan kredinin temin edilmesine olanak sağlıyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın