Ana Sayfa Banka İş İlanları TEB Ön Lisans Mezunu Şube Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

TEB Ön Lisans Mezunu Şube Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

-

Türk Ekonomi Bankası (TEB), şube işlem yetkilisi kadrosu için personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak olan adayların en az ön lisans bölümlerinden mezun olmuş olmalarını önemsiyor.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılacak olan personel alımında iş başvurusunda bulunan adayların en az ön lisans bölümlerinden mezun olmuş olmalarına önem veriyor. İstanbul için Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe ve Kartal’da yer alan TEB şubelerinde istihdam edilecek olan adaylar, Zonguldak için Merkez ilçe, Karadeniz Ereğli’de, Kocaeli için Gebze’de ve Bolu için de Merkez ilçede istihdam edilecekler.

Türk Ekonomi Bankası alım yapacağı şube işlem yetklisi banka personeli kadrosu için iş başvurusunda bulunacak olan adayların iletişim yönünden kuvvetli olmasına, takım çalışması ile uyum sağlayabilmesine, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmasına önem veriyor. Erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasını talep eden Türk Ekonomi Bankası (TEB) iş başvurusunda bulunacak olan banka personeli adaylarının başvuru aşamsında talep edilen şartları sağladığına emin olmasına ve iletişim bilgilerini doğru bir şekilde girmesine de önem veriyor.

İşe alım gerçekleştirecek banka personellerine iletişim kurma aşamasında bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasını önemseyen banka, 15 Şubat 2018 tarihine kadar adayların başvurularını alacak.

TEB İş Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası tarafından 18 Aralık 2017 günü itibariyle açılan bu iş ilanına, gerekli şartları taşımanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 15 Şubat 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-sube-islem-yetkilisi-1940644

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,418BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,419TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler