Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank, Personel Alımları Yapıyor! Başvurular 11 Şubat 2018'de Son!

Şekerbank, Personel Alımları Yapıyor! Başvurular 11 Şubat 2018’de Son!

-

Şekerbank, İstanbul’da kurumsal iletişim süreçlerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Kurumsal İletişim Medya Yönetmeni alımları yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin ise ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Şekerbank İş İlanı Detayları

Banka personel alımları kapsamında basın sektörü ya da finans sektöründe kurumsal iletişim departmanının medya ilişkileri konusunda minimum 4 sene deneyimleri olan adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacak olan banka, tüm adayların ajans, medya ve kurumsal iletişim süreçleri hakkında bilgi sahibi olmalarını, Türkçe dilbilgisi kurallarına son derece hakim, metin yazma konusunda da yetenekli olmaları istemektedir.

Banka iş ilanı için tüm adayların ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen Şekerbank, erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir.

Kurumsal iletişim süreçlerinde bulunarak ekonomi, finans, bankacılık faaliyetleri, üst yönetim mesajları gibi tüm içeriklerin hazırlanması kapsamında gerekli aksiyonların alınması, medya iletişimine ilişkin olarak ilgili ajanslar ile planlanan projelerin çalışılması, raporların, süreli yayınların, kitapların projelerinin içeriklerinin yönetimi ile planlamalarının yapılması, yapılan planlar doğrultusunda da projelerin geliştirilmesi, iç ve dış iletişim kanallarının içerik yönetimlerinin yapılması, medya iletişim planlarının hazırlanması, haber çalışmalarının oluşturulması görevleri yapılacaktır.

Banka iş başvurusu yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenip, adayların sorumluluk bilincinin  olması, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, planlı ve programlı çalışmaları istenmektedir.

Başvurular ise 11 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kurumsal-iletisim-medya-yonetmeni-1938228?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler