Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka, Mimar Alımı Yapacak!

Fibabanka, Mimar Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Fibabanka, sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Mühendislik ve Mimarlık departmanında görevlendirmek üzer Mimar alımı yapacak olan Fibabanka, şartlara uygun olup, başvuru kabul edilen adayı İstanbul’da istihdam edecektir.

Fibabanka İş İlanı Detayları

Banka personel alımı kapsamında adayların İnşaat ya da Mimarlık bölümlerinden mezun olmaları, Proje Yönetimi ile Şantiye Yönetimi konularında en az 3 sene deneyim sahibi olmuş olmaları, hem MS Office programları hem de Autocad programları hakkında ileri seviyede bilgi sahibi olmaları, aynı zamanda da ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Banka iş ilanına ilişkin olarak bireyler olası şube lokasyonlarının yerinde teknik değerlendirme, bunların raporlanması, şube ve GM konseptinin standartlarının geliştirilmesinin sağlanması ile korunması, şube ağının geliştirilmesi ve Genel Müdürlük tadilatlarına ilişkin olarak açılacak, yenilenecek ya da taşınacak şube- GM ihtiyaçlarının tespit edilmesi, projelerin oluşturulması, projeler ile ilgili gerekli onayların alınmasının sağlanması görevleri yapılacaktır.

Bunların yanı sıra adaylar hem kurum için hem de kurum dışı koordinasyonları sağlayıp, şube ve GM inşaatlarında şantiye ziyaretlerini gerçekleştirme, ihtiyaç olması durumunda özel çözümler ve detayları üretme, biten şube ve GM inşaatının Geçici Kabul, Kesin Kabul ve Hakediş kontrollerinin sağlanması, maliyet analiz kontrollerinin yapılması işlerini yapacaklardır.

Bu kapsamda da banka iş başvurusu yapacak adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, her zaman müşteri ve çözüm odaklı çalışma performansı göstermeleri, detaylara önem vermeleri, inisiyatif alabilmeleri, planlama ve organizasyonda son derece iyi olmaları, seyahat engellerinin olmaması, B sınıfı ehliyeti hak etmiş ve araç kullanabiliyor olmaları, ekip çalışmalarında da bir o kadar başarılı olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir. Başvurular ise 30 Aralık’ta sona erecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-mimar-insaat-muhendisi-1935277?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.