Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka, Mimar Alımı Yapacak!

Fibabanka, Mimar Alımı Yapacak!

-

Fibabanka, sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Mühendislik ve Mimarlık departmanında görevlendirmek üzer Mimar alımı yapacak olan Fibabanka, şartlara uygun olup, başvuru kabul edilen adayı İstanbul’da istihdam edecektir.

Fibabanka İş İlanı Detayları

Banka personel alımı kapsamında adayların İnşaat ya da Mimarlık bölümlerinden mezun olmaları, Proje Yönetimi ile Şantiye Yönetimi konularında en az 3 sene deneyim sahibi olmuş olmaları, hem MS Office programları hem de Autocad programları hakkında ileri seviyede bilgi sahibi olmaları, aynı zamanda da ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Banka iş ilanına ilişkin olarak bireyler olası şube lokasyonlarının yerinde teknik değerlendirme, bunların raporlanması, şube ve GM konseptinin standartlarının geliştirilmesinin sağlanması ile korunması, şube ağının geliştirilmesi ve Genel Müdürlük tadilatlarına ilişkin olarak açılacak, yenilenecek ya da taşınacak şube- GM ihtiyaçlarının tespit edilmesi, projelerin oluşturulması, projeler ile ilgili gerekli onayların alınmasının sağlanması görevleri yapılacaktır.

Bunların yanı sıra adaylar hem kurum için hem de kurum dışı koordinasyonları sağlayıp, şube ve GM inşaatlarında şantiye ziyaretlerini gerçekleştirme, ihtiyaç olması durumunda özel çözümler ve detayları üretme, biten şube ve GM inşaatının Geçici Kabul, Kesin Kabul ve Hakediş kontrollerinin sağlanması, maliyet analiz kontrollerinin yapılması işlerini yapacaklardır.

Bu kapsamda da banka iş başvurusu yapacak adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, her zaman müşteri ve çözüm odaklı çalışma performansı göstermeleri, detaylara önem vermeleri, inisiyatif alabilmeleri, planlama ve organizasyonda son derece iyi olmaları, seyahat engellerinin olmaması, B sınıfı ehliyeti hak etmiş ve araç kullanabiliyor olmaları, ekip çalışmalarında da bir o kadar başarılı olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir. Başvurular ise 30 Aralık’ta sona erecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-mimar-insaat-muhendisi-1935277?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,373BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
26TakipçilerTakip Et
2,417TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler