Garanti Bankası Dış Ticaret ve Krediler Asistanı Arıyor

Garanti Bankası Dış Ticaret ve Krediler Asistanı Arıyor

Bankacılık sektörünün liderleri arasında bulunan ve her geçen gün yeniliklerine hızla devame den Garanti Bankası operasyon merkezinde görev alacak DENEYİMSİZ banka personelleri arıyor.

Görev tanımına bakacak olursak Garanti şubelerinden yönlendirilen krediler yada dış ticaretler ilgili talimatların sisteme girişlerinin yapılması ve incelenmesi gibi prestijli bir iş.

Operasyonel anlamda kariyer yolu açık ve pek çok bilgi birikimi gerektirecek dış ticaret ve krediler asistanı görevi özellikle operasyon alt tabanlı bankacılığa başlamak için yeni mezunlara iş imkanı sunuyor.

Banka iş ilanları değerlendiren adayların operasyon merkezlerinde bulunan krediler ve dış ticaret gibi önemli pozisyonlarda başlayacak olmaları gelecek açısından deneyim alanına büyük katkı sağlayacağı gibi farklı banka veya banka içi farklı departmanlarda banka sınavları açısından da sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Garanti Bankası krediler ve dış ticaret gibi önemli finans kaynağı olan bir birimde çalışmak isterseniz aşağıdaki donanımlara sahip olmanız yeterli olacak ve başvurular ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimizde(Abacus) bizimle birlikte çalışabilecek ''Dış Ticaret ve Krediler İşlemleri Asistanları'' arıyoruz.
-En az Lisans mezunuysanız,
-Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,
-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),
-İngilizce dil bilginiz iyi derecedeyse,
-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız,
-Etrafınızda hızlı, zaman planlamasında başarılı, operasyonel işleri seven, masa ve ekran başında çalışmayı ve yoğun tempoyu seven biri olarak tanınıyorsanız,
Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz ?


Garanti Bankası iş ilanları ve Dış Ticaret ve Krediler Asistanı başvurusu için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/dis-ticaret-ve-krediler-islemleri-asistani-is-ilani/572459

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.