Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC, Veritabanı Yöneticisi Alımı Yapacak!

HSBC, Veritabanı Yöneticisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bankası, İstanbul’da bulunan şubesinin Bilgi İşlem ve Finans departmanında görevlendirmek üzere uzman pozisyonunda banka personel uzmanı alımı yapacak.

Veritabanı Yöneticisi alımı yapacak olan HSBC Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü olarak İngilizce bilmelerini istemektedir.

Veritabanı Yöneticisi Alım Detayları

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ya da ilgili diğer ilgili Mühendislik bölümleridir.

Adayların MS SQL Server 2008 ve üzeri sistemlerin kurulumu, yönetim performans ve bakım işlerinin yürütülmesi kapsamında uzmanlık düzeyinde en az 5 sene tecrübe edinmiş olmaları, Veritabanı devamlılığının sağlanması için High Availibility ve Disaster Recovery altyapıları kapsamında tecrübeli olmaları, bunların yanı sıra aynı zamanda da T-SQL ile temek network konusunda deneyimlerinin bulunması istenmektedir.

Bankacılık ya da telekomünikasyon sektöründe büyük ölçekli veritabanlarında deneyim sahibi olan adayların banka iş başvurusu ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, tüm adayların yeni teknolojik gelişmeleri takip etmeleri, her zaman yeniliklere açık olmaları, araştırmayı sevmeleri, bankacılık sektöründe kariyer hedeflemeleri istenmektedir.

Veritabanı Yöneticisi alımlarında adayların analitik düşünme yapısının gelişmiş olmasına önem veren banka, buna ek olarak sorunları hızlı çözme yeteneğinin olması, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olması, inisiyatif kullanabilmelerini, inan ilişki ve iletişimlerinin etkili ve iyi olması, her zaman çözüm odaklı çalışmaları, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

HSBC personel alımları için başvurular 20 Şubat 2018’de sona erecektir.

HSBC Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-veritabani-yoneticisi-1882671?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...