Ana Sayfa Diğer İş İlanları SGK, 50 Personel Alımı Yapacak!

SGK, 50 Personel Alımı Yapacak!

-

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), çok sayıda personel alımları yapacağını duyurdu. Başvurular 29 Ocak’ta başlıyor!

Sosyal Güvenlik Kurumu, Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için 50 personel alımı yapacağını duyurdu.

SGK Personel Alım Detayları

SGK Müfettiş Yardımcısı başvurusu için adayların sınavın yapılacağı gün itibari ile 35 yaşın altında olmaları istenmektedir. 35 yaş ve üzerindeki adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adayların en az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin hukuk, siyasal bilimler, işletme, iktisadi ve idari bilimleri fakültelerinden mezun olmalarını isteyen Kurum, bunların yanı sıra aynı zamanda da 2017 yılı içinde yapılmış olan KPSS’nin ilgili puan türünden de en az 80 puan almış olmalarını istemektedir.

SGK Personel Alımlarında İstenilen Belgeler

Adayların başvuru esnasında yanlarında başvuru formlarını, 2 tane fotoğraflarını, KPSS sonuç belgelerini, Üniversiten mezun olduklarını belgeleyen diplomalarını ya da buna denk olan mezuniyet belgelerinin aslı ya da onaylı olarak bulunmaları gerekiyor.

Sınava katılım sağlayacak adaylara Rehberlik ve Teftiş Başkan Ilgınca’ya sınav zamanlarının ve sınav yerlerini gösteren fotoğraflı aday sınav giriş belgelerini vermeleri gerekiyor. Sınav giriş belgeleri ise adayların maillerine gönderilecektir. Sınav esnasında da bu belge ile birlikte T.C. kimlik numarasının yer aldığı kimlik belgesinin getirilmesi gerekmektedir.

Başvuru Başlangıç Tarihi: 29 Ocak, Son Başvuru Tarihi: 9 Şubat

Başvurular 29 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olup, son başvuru tarihi ise 9 Şubat 2018’dir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler