Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Engelli Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 10 Şubat 2018!

Anadolubank Engelli Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 10 Şubat 2018!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, Genel Başvuru başlığı altında bünyesinde istihdam etmek için engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Bankanın Genel Müdürlüğü ile İstanbul’da bulunan şubelerinin muhtelif pozisyonları için alımlar yapılacak olup, adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir.

Anadolubank Engelli Banka Personel Alım Detayları

Anadolubank iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların engellilik derecelerinin yüzde 40 ve üzerinde olmaları istenip, tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınan belge istenmektedir.

En az lise mezunu banka personel alımları gerçekleştirilecek olup, yapılan banka iş başvuruları Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel alım kadrosunda istihdam edilmeye uygun olunup olunmamasına bakılacaktır.

Tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, her zaman güler yüzlü ve pozitif olması istenen adayların, aynı zamanda da ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlayabilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, iş bilinci ve sorumluluk bilincinin olması, motivasyonlarının daima yüksek, hem yazılı hem de sözlü iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, iş takibinde başarılı olmaları istenmektedir.

20 ile 30 yaş arasında bulunana adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacak olan banka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

Banka iş ilanı kapsamında aynı zamanda da adayların MS Office programları hakkında donanımlı olmaları, programları kullanabiliyor pozisyonda olmaları istenmektedir.

Adayların bankacılık sektöründe deneyimli olmaları ya da deneyimsiz olmalarına bakılmayacak olup,  ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamında yer almaktadır. Adaylar İstanbul’da istihdam edileceğinden ötürü, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ya da çalışacakları yere göre ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

Anadolubank Engelli Banka Personel Alım İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Banka son başvuru tarihini 10 Şubat 2018 olarak belirlemiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-genel-basvuru-1745324?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.