Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Engelli Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 10 Şubat 2018!

Anadolubank Engelli Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 10 Şubat 2018!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Anadolubank, Genel Başvuru başlığı altında bünyesinde istihdam etmek için engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.

  Bankanın Genel Müdürlüğü ile İstanbul’da bulunan şubelerinin muhtelif pozisyonları için alımlar yapılacak olup, adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir.

  Anadolubank Engelli Banka Personel Alım Detayları

  Anadolubank iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların engellilik derecelerinin yüzde 40 ve üzerinde olmaları istenip, tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınan belge istenmektedir.

  En az lise mezunu banka personel alımları gerçekleştirilecek olup, yapılan banka iş başvuruları Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel alım kadrosunda istihdam edilmeye uygun olunup olunmamasına bakılacaktır.

  Tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, her zaman güler yüzlü ve pozitif olması istenen adayların, aynı zamanda da ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlayabilmeleri, zaman yönetiminde başarılı olmaları, iş bilinci ve sorumluluk bilincinin olması, motivasyonlarının daima yüksek, hem yazılı hem de sözlü iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, iş takibinde başarılı olmaları istenmektedir.

  20 ile 30 yaş arasında bulunana adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacak olan banka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

  Banka iş ilanı kapsamında aynı zamanda da adayların MS Office programları hakkında donanımlı olmaları, programları kullanabiliyor pozisyonda olmaları istenmektedir.

  Adayların bankacılık sektöründe deneyimli olmaları ya da deneyimsiz olmalarına bakılmayacak olup,  ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamında yer almaktadır. Adaylar İstanbul’da istihdam edileceğinden ötürü, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ya da çalışacakları yere göre ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

  Anadolubank Engelli Banka Personel Alım İlanı Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

  Banka son başvuru tarihini 10 Şubat 2018 olarak belirlemiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

  Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-genel-basvuru-1745324?

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  66TakipçilerTakip Et
  2,234TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

  ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

  Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

  Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

  Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

  Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

  Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

  Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

  Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

  Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

  Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...