QNB Finansbank 9 Farklı İlden Tüzel Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Detaylar İçin...

0
QNB Finansbank 9 Farklı İlden Tüzel Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!
QNB Finansbank 9 Farklı İlden Tüzel Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 9 farklı il için açık pozisyonun Tüzel Saha Satış Temsilcisi olduğu bildirildi.

Tüzel Saha Satış Temsilcisi için Aranan Şartlar

Tüzel Saha Satış Temsilcisi için Aranan Şartlar
Tüzel Saha Satış Temsilcisi için Aranan Şartlar

QNB Finansbank tarafından duyurulan banka personeli iş ilanına göre, bankacılık tüzel ürünlerinin saha alanında aktif satışı gerçekleştirmek üzere, belirli kriterler doğrultusunda banka personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

QNB Finansbank POS cihazı, vadekart gibi bankacılık tüzel ürünlerinin saha alanında aktif satışını gerçekleştirebilecek banka personeli alımı yapacak. Adayların en az lise mezunu olması ya da devam zorunluluğu olmayan bir üniversite öğrencisi olmasına önem veren banka, adayların satış konusunda bir kariyer hedefine sahip olmalarını da önemsiyor.

QNB Finansbank
QNB Finansbank

QNB Finansbank tarafından iş başvurusunda gerekli olan kriterler arasında banka personeli adaylarının;

 • Satış konusunda kariyer yapmayı hedefliyor olması,
 • İletişim ve ikna becerisi yüksek olması,
 • Müşteri odaklı çalışabilmesi,
 • Ekip çalışması ile uyum sağlayabilmesi,
 • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank banka personeli alımı ilanına başvuru yapacak bankacı adaylarının, daha önce bankanın benzer pozisyonlarına iş başvurusu yapıp, elenmemiş olmasına da önem veriyor.

Alım Yapılacak İller

 • Adana,
 • Ankara,
 • Diyarbakır,
 • Eskişehir,
 • Gaziantep,
 • İstanbul
 • İzmir,
 • Malatya,
 • Ordu

QNB Finansbank Tüzel Saha Satış Temsilcisi görevi için adayların son başvuru tarihi 5 Ekim 2021 Perşembe olarak bildirilmiştir.

QNB Finansbank İş Başvurusu Detayları

QNB Finansbank İş Başvurusu Detayları
QNB Finansbank İş Başvurusu Detayları

QNB Finansbank tarafından alım yapılacak olan Bireysel ve Tüzel Satış Temsilcisi kadrosuna iş başvurusu yapma aşamasında, banka tarafından belirtilen şart ve kriterlerin yerine getirilmiş olması büyük önem arz ediyor. Eğer banka iş ilanında belirtilen şartları ve kriterleri sağladığınızı düşünüyorsanız, aşağıda yazan tarihe kadar bağlantı vasıtası ile CV’niz ile birlikte iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/qnb-finansbank-tuzel-satis-temsilcisi-2692603

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın