Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Engelli Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

Akbank Engelli Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

-

Akbank, bankanın boş olan kadroları için engelli banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Akbank, gişe yetkilisi kadrosu için personel alım ilanı yayınladı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, ilgili kadro için engelli banka personeli alımı gerçekleştirilecek.

Akbank Engelli Banka Personeli Alımı Gerekli Şartları

Akbank tarafından engelli banka personeli alımında başvuru yapacak kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları önemseniyor. Engelli banka personeli adaylarının en az lise mezunu olmalarını önemseyen banka, aynı zamanda 1982 yılında ve sonrasında doğmuş kişilerin iş başvurusu yapmalarını önemsiyor.

Banka personel alımı için iş başvurusunda bulunacak kişilerin bankacılık temel özelliklerine sahip olmalarını önemseyen Akbank, aynı zamanda adayların Akbank tarafından daha önce düzenlenmiş engelli banka personeli işe alım mülakatlarında başarısız olarak kabul edilmemiş olmalarını önemsiyor.

Akbank İş Başvurusu Detayları

Akbank tarafından gerçekleştirilecek olan engelli gişe yetkilisi personel alımı için başvuru gerçekleştirecek olan adayların yukarıda bahsedilen şartlara ek olarak en az yüzde 40’lık engel raporu şartını da yerine getirmeleri önemseniyor.

Banka mülakatı daveti aşamasında banka personeli adaylarıyla iletişim kurulabilmesi aşamasında iş başvurusu yaparken gerekli iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve bankanın size ulaşabileceği durumda olmanız, iş başvurunuzun sağlıklı sonuçlanması için gerekli kriterler arasında yer alıyor.

Akbank tarafından yapılacak mülakatlarda, adayların güncel raporlarını birebir görüşmelerde teslim etmeleri talep edilirken, gerekli şartları sağlayan adayların 25 Aralık 2017 tarihinde açılan ve 22 Şubat 2018 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-engelli-1708125

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler