Ana SayfaGündemGaranti Bankası’na Muhteşem Ödül! Avrupa’nın En İyisi Seçildi!

Garanti Bankası’na Muhteşem Ödül! Avrupa’nın En İyisi Seçildi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

İnternet bankacılığı alanında global düzeydeki en etkili araştırma şirketleri arasında yer alan Forrester Research tarafından yapılan değerlendirme Garanti Bankası Avrupa’nın en iki ikinci bankası seçildi.

Forrester, Avrupa’da hizmet vermekte olan bankalar üzerinden yaptığı değerlendirmede, Avrupa’nın önde gelen 13 bankasını değerlendirdiği “2017 Avrupa Online Bankacılık İşlevsellik Raporu”nu yayımladı. Bünyesinde bulundurduğu BBVA ile birlikte en yüksek skorları elde etmeyi başaran Garanti Bankası 100 puan üzerinden aldığı 87 puan ile ikinci olurken, 100 puan üzerinden 90 puan alan BBVA da lider konumda yer aldı. Hazırlanan değerlendirmede ABD ve Kanada bölgelerinde hizmet veren bankaların aldıkları en yüksek puan ise 86 oldu.

Garanti’ye 100 Üzerinden 100!

Garanti Bankası, internet bankacılığı vasıtası ile ana bankacılık işlemlerinin hız ve kolaylık kriterlerinin değerlendirildiği hesap yönetimi kategorisinde 100 puan üzerinden 85 puan alarak Avrupa lideri olurken, müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak ürünlerin ve hizmetlerin değerlendirildiği Satış ve Pazarlama kategorisinde de 100 puan üzerinden 100 alarak, Avrupa’nın lideri olmayı başardı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Binçer Başer, Garanti Bankası’nın dijitalleşme sürecinin 20 yıldır devam ettiğini, ana hedefin müşteriler ile etkileşimin kurulabildiği her alanda bankacılık işlemleri ve ihtiyaçları için en hızlı ve en kolay bir şekilde çözüm sunmak olduğunu ifade ederken, Garanti Bankası’nın Forrester tarafından 2014 yılında açıklanan Mobil Bankacılık İşlevsellik Raporu’nda da lider olunduğunu hatırlattı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...