Ana SayfaGündemGaranti Bankası’na Muhteşem Ödül! Avrupa’nın En İyisi Seçildi!

Garanti Bankası’na Muhteşem Ödül! Avrupa’nın En İyisi Seçildi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

İnternet bankacılığı alanında global düzeydeki en etkili araştırma şirketleri arasında yer alan Forrester Research tarafından yapılan değerlendirme Garanti Bankası Avrupa’nın en iki ikinci bankası seçildi.

Forrester, Avrupa’da hizmet vermekte olan bankalar üzerinden yaptığı değerlendirmede, Avrupa’nın önde gelen 13 bankasını değerlendirdiği “2017 Avrupa Online Bankacılık İşlevsellik Raporu”nu yayımladı. Bünyesinde bulundurduğu BBVA ile birlikte en yüksek skorları elde etmeyi başaran Garanti Bankası 100 puan üzerinden aldığı 87 puan ile ikinci olurken, 100 puan üzerinden 90 puan alan BBVA da lider konumda yer aldı. Hazırlanan değerlendirmede ABD ve Kanada bölgelerinde hizmet veren bankaların aldıkları en yüksek puan ise 86 oldu.

Garanti’ye 100 Üzerinden 100!

Garanti Bankası, internet bankacılığı vasıtası ile ana bankacılık işlemlerinin hız ve kolaylık kriterlerinin değerlendirildiği hesap yönetimi kategorisinde 100 puan üzerinden 85 puan alarak Avrupa lideri olurken, müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak ürünlerin ve hizmetlerin değerlendirildiği Satış ve Pazarlama kategorisinde de 100 puan üzerinden 100 alarak, Avrupa’nın lideri olmayı başardı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Binçer Başer, Garanti Bankası’nın dijitalleşme sürecinin 20 yıldır devam ettiğini, ana hedefin müşteriler ile etkileşimin kurulabildiği her alanda bankacılık işlemleri ve ihtiyaçları için en hızlı ve en kolay bir şekilde çözüm sunmak olduğunu ifade ederken, Garanti Bankası’nın Forrester tarafından 2014 yılında açıklanan Mobil Bankacılık İşlevsellik Raporu’nda da lider olunduğunu hatırlattı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.