Ana SayfaGündemBankalar 2018'de Dijital Dönüşümü Hızlandıracak

Bankalar 2018’de Dijital Dönüşümü Hızlandıracak

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

2014 yılı itibariyle dünya finans sisteminde etkilerini göstermeye başlayan dijitalleşme atağı, 2018 yılında yeni bir boyut kazanacak. Birçok yeni iş modelinin ortaya çıkması, rekabetin yükselmesi gibi etkiler ışığında 2018 yılında bankaların dijital bankacılığı vazgeçilmez bir şekilde ortaya çıkartması ve geliştirmesi öngörülürken, 2017 yılında elde edilen yüzde 86 oranındaki şube dışı temas noktalarında gerçekleşen işlem sayısı da, bu ön görüyü destekler nitelikte.

Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, 2018 yılında, 2017’de olduğu gibi sürdürülebilir büyüme için katkı sağlama potansiyeli olan projeleri hayata geçireceklerini, tasarruf sahiplerine önemli desteklerin sunulacağını, ekonomiye kaynak sağlamayı devam ettireceklerini ifade ederken, Garanti Bankası’nın stratejisinde her zaman odak noktası olan banka müşterileri için, çalışanlar için ve iş modeli için hayata geçirilecek yeni yatırımlar ile birlikte bankacılık sektörünün dijital dönüşümüne öncülük etmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Akbank’tan 70. Yıla Özel Çalışmalar!

2018 yılında 70. Kuruluş yıllarını kutlayacaklarını ifade eden Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, yeni yılda öncelik olarak teknolojiyi belirlediklerin, Akbank müşterilerine her kanaldan, günün her saatinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunabilmek adına çalışmaların devam edeceğini, Akbank’ın teknolojiyi en iyi şekilde kullanması ile müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm sunacağını, genç ve dinamik yeteneklerin Akbank kadrosuna kazandırılması için çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

QNB Finansbank’ın Hedefi Verimliliği Güçlendirmek!

QNB Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, 2018 yılında teknolojik yatırımlar ile operasyonel anlamdaki verimliliği, 2017 yılında olduğu gibi önemli ölçüde yükseltmeyi hedeflediklerini, bu gelişme ile birlikte hızlı bir şekilde müşterilerin işlemlerini tamamlama gibi bir başarı elde ettiklerini, yeni yılda da dijital kanalları aktif olarak kullanan müşteri sayısını artırmayı ve verimliliği güçlendirici projeleri hayata geçirmeyi hedeflediklerini aktardı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,246TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Denizbank Staj Başvuruları Başladı

Denizbank staj başvuruları başladı. Denizbank'ın öğrenciler için düzenlediği ve banka iş ilanları kapsamında yayımladığı...

Albaraka Türk, ATM Ağını Genişletiyor!

Albaraka Türk, Yapı Kredi Bankası ile beraber yürüttüğü çalışmalar kapsamında ATM ağını genişletmeye devam...

Q Yatırım Bankası ve Fimple Arasında Yeni Ortaklık!

Q Yatırım Bankası, bankacılık altyapısı açısından tümü API’den meydana gelen bulut tabanlı özel bir...

Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.