Sağlık Bakanlığı Personel Alımları Yapıyor!

0

Sağlık Bakanlığı, resmi internet sitesi üzerinden duyuru yaparak personel alımları yapacağını açıkladı.

CRIS IPA 2016/378-641 sayılı “Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin Sağlık Statüsünün ve Türkiye Cumhuriyeti Tarafından Sunulan İlgili Hizmetlerin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Sağlık Bakanlığı’na personel alımları yapılacak.

Sağlık Bakanlığı Personel Alım İlan Detayı

Söz konusu kamu personel alımı dahilinde AB Finans Asistanı, AB İhale/Satın Alma Uzmanı ve AB Saha Gözlemcisi pozisyonları yer almaktadır.

AB İhale/Satın Alma Uzmanı alımları kapsamında adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması, en az dört yıllık fakültelerden mezun olmaları, ileri seviyede MS Office programlarına hakim olmaları, insan ilişki ve iletişimlerini kuvvetli olması, raporlama konusunda başarılı olmaları, en az 10 sene olmak üzere iş deneyimlerinin bulunması, en az 7 sene olmak üzerede satın alma ya da ihale tecrübelerinin bulunması, Practical Guide (PRAG) kuralları ile mal ve hizmet satın alımı/ihale kapsamında da en az 5 senelik iş tecrübelerinin olması istenmektedir.

AB Finans Asistanı alımları kapsamında ise, yine az dört yıllık fakültelerden mezun olunması, ileri seviyede İngilizce, Türkçe ve MS Office bilmeleri, iletişimlerinin iyi olması, Finans alanında en az 6 sene olmak üzere iş tecrübelerinin bulunması, yine en az 3 sene olmak üzere AB tarafından finanse edilen ya da uluslararası projelerde finans asistanı olarak istihdam etmiş olmaları istenmektedir.

AB Saha Gözlemcisi alımları kapsamında ise adayların Tıp Fakültesinden mezun olmaları, en az 10 sene iş tecrübelerinin bulunması, seyahat engellerinin olmaması, ileri seviyede İngilizce ya da Arapça bilmeleri istenmektedir. Sağlık sektöründe yöneticilik tecrübesi olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Sağlık Bakanlığı personel alım başvurusuna ilişkin olarak adayların İngilizce ve her sayfası paraflamış olarak hazırlanmış CV’nın Bakanlığın belirttiği adrese ya da e-mail yolu ile teslim edilmesi gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı personel alım ilanı için daha detaylı bilgi edinmek için haberin sonunda verdiğimiz  bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/kamu-personeli-alim-ilanlari/saglik-bakanligi-ab-projesi-kapsaminda-personel-alimi-yapacagini-h40932.html

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın