Aktif Yatırım Bankası, Pazarlama Departmanına Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 21 Ocak!

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Yatırım Bankası Bankası, İstanbul’da bulunan şubelerinin pazarlama departmanı orta düzey yönetici pozisyonu için banka personel alımları yapacak.

Kampanya Yönetimi Müdür Yardımcı alımı yapacak olan Aktif Yatırım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. İşletme ve İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve benzeri bölümlerden mezun olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Banka iş ilanına ilişkin olarak kampanya yönetim operasyonları süreçlerinde en az üç sene olmak üzere tecrübe arayan banka, finans ile perakende sektörünün kampanya süreçlerinde önceki dönemlerinde görev almış adayların başvurularını da ön değerlendirmeye alacaktır.

Başvuru yapacak tüm adayların CEP uygulamaları hakkında deneyimlerinin bulunması. Evam aracında miinmum bir sene aktif kullanım deneyimlerinin olması, CRM bakış açısına sahip olup, bu doğrultuda da aktif olarak görev almış olmaları istenmektedir.

Başlıklar

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank 18 Farklı İl için Enpara Saha Müşteri Danışmanı Alımı Yapıyor!

İngilizce Bilgisi Aranıyor!

Banka iş başvurusu yapacak adaylarda aranan bir diğer kriter ise ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü İngilizce bilgilerinin olmasıdır.

Bunların yanı sıra genel olarak veri tabanı, veri ambarı gibi konularda bilgi sahibi olmaları, Oracle BI, Business Object ve benzeri gibi BI aracı kullanım deneyimlerinin olması, proaktif düşünebilmeleri, üretken ve hızlı olmaları, planlamada başarılı, zaman yönetiminde iyi, iş takip ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir. Tüm adayların başarılı ve hızlı bir şekilde analiz yapabilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı ve ekibe uyumlu olmaları, erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Başvuruların son tarihi 21 Ocak olup, bu tarihten sonra başvurular geçersiz sayılacaktır.

Aktif Yatım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-kampanya-yonetimi-mudur-yardimcisi-1922566?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…