Ana Sayfa Banka İş İlanları Aktif Yatırım Bankası, Pazarlama Departmanına Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 21 Ocak!

Aktif Yatırım Bankası, Pazarlama Departmanına Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 21 Ocak!

-

Aktif Yatırım Bankası Bankası, İstanbul’da bulunan şubelerinin pazarlama departmanı orta düzey yönetici pozisyonu için banka personel alımları yapacak.

Kampanya Yönetimi Müdür Yardımcı alımı yapacak olan Aktif Yatırım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. İşletme ve İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve benzeri bölümlerden mezun olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Banka iş ilanına ilişkin olarak kampanya yönetim operasyonları süreçlerinde en az üç sene olmak üzere tecrübe arayan banka, finans ile perakende sektörünün kampanya süreçlerinde önceki dönemlerinde görev almış adayların başvurularını da ön değerlendirmeye alacaktır.

Başvuru yapacak tüm adayların CEP uygulamaları hakkında deneyimlerinin bulunması. Evam aracında miinmum bir sene aktif kullanım deneyimlerinin olması, CRM bakış açısına sahip olup, bu doğrultuda da aktif olarak görev almış olmaları istenmektedir.

İngilizce Bilgisi Aranıyor!

Banka iş başvurusu yapacak adaylarda aranan bir diğer kriter ise ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü İngilizce bilgilerinin olmasıdır.

Bunların yanı sıra genel olarak veri tabanı, veri ambarı gibi konularda bilgi sahibi olmaları, Oracle BI, Business Object ve benzeri gibi BI aracı kullanım deneyimlerinin olması, proaktif düşünebilmeleri, üretken ve hızlı olmaları, planlamada başarılı, zaman yönetiminde iyi, iş takip ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir. Tüm adayların başarılı ve hızlı bir şekilde analiz yapabilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı ve ekibe uyumlu olmaları, erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Başvuruların son tarihi 21 Ocak olup, bu tarihten sonra başvurular geçersiz sayılacaktır.

Aktif Yatım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-kampanya-yonetimi-mudur-yardimcisi-1922566?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,418BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler