Albaraka Türk İş Analisti Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk İş Analisti Aradığını Duyurdu! Detaylar İçin...

1
Albaraka Türk İş Analisti Aradığını Duyurdu!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İş Analisti pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Albaraka Türk Yeni Personel Alımı Detayları

Albaraka Türk iş ilanları kapsamında olan duyuruda İş Analisti pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

 • Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun olması,
 • Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olması,
 • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
 • Tercihen Katılım Bankacılığı olmak üzere Bankacılık, Finans sektöründe analiz ve test konusunda en az 1-3 yıllık tecrübeye sahip olması,
 • Tercihen SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında bilgisi olması,
 • Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veriyor olması,
 • Proaktif ve analitik düşünebilen olması,
 • Yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi olması,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu olması gerekmektedir.

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olmaları isteniyor.

Albaraka Türk Personel Alımları İş Başvurusu

Albaraka Türk banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 9 Eylül 2020 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Albaraka Türk Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-analisti-1949813
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

 1. Şu deneyim yılını Şu kadar tecrübe yılı olacak gibi yazıları yazmayınız.O kadar yıl çalışan kişi zaten sizin yanınızda ne işi var.Az mantıklı ilanlar veriniz lütfen…

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın