Yapı Kredi Bankası Yeni Mezun Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek!

Yapı Kredi Bankası, Bankacılık Üssü bünyesinde istihdam etmek üzere Yazılım Geliştirmeci kadrosu için banka personeli alımı yapacak. Banka, bu alımda adayların yeni mezun olmalarına önem verecek.

Yapı Kredi Bankası, Bankacılık Üssü bünyesinde istihdam etmek üzere Yazılım Geliştirmeci kadrosu için banka personeli alımı yapacak. Banka, bu alımda adayların yeni mezun olmalarına önem verecek.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusunda Gerekli Şartlar

Yapı Kredi Bankası, Yazılım Geliştirmeci kadrosu için istihdam edeceği adayların üniversitelerde 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ya da ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olmalarına ya da ara dönemde mezun olmalarına önem veriyor. İş başvurusunda bulunacak olan adayların Java Teknolojileri, Enterprise, Java Framework’leri, PL/SQL, Oracle, Spring, Hibernate veya .NET, WinForms, C# geliştirme ortamları hakkında bilgi sahibi olmasına önem veren banka, aynı zamanda adayların çok iyi derecede İngilizce bilmelerini de önemsiyor.

İş başvurusu yapacak olan adaylarda analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş olmasına, problem çözme özelliğine sahip olmasına önem veren Yapı Kredi Bankası, takım çalışması ile uyum sağlayabilecek, iletişim konusunda başarılı olabilecek, hem değişime, hem de öğrenmeye istekli olan kişilerin iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yapacak adayların hem yaratıcı olmasına, hem de sonuç odaklı çalışmasına önem verirken, erkek adayların da askerlik görevinin en az iki yıllık tecilli olmasına ya da tamamlanmış olmasına önem veriyor.

İlgili:  Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Detayları

Yapı Kredi Bankası tarafından 7 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 3 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-yeni-mezun-yazilim-gelistirmeci-irregular-1950704

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.