Kuveyt Türk Risk Takip Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

0

Kuveyt Türk Katılım Bankası, bankanın mevcut Kurumsal ve Ticari Risk Takip Uzman Yardımcısı kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’de katılım bankacılığı alanının liderleri arasında yer alan, 1989 yılında kurulan ve her geçen gün yükselen bir ivme ile hizmetlerini geliştirmeye devam eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, faizsiz bankacılık alanında kalitesini ve yeniliklerini hızlı bir şekilde adapte ederek, öncülüğünü devam ediyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, sahip olduğu pozisyonu daha ileriki seviyeye taşıyabilmek adına, Kurumsal ve Ticari Risk takip Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu

Başlıklar

Banka Personeli Alımı Genel Şartları

Üniversitelerde 4 yıllık eğitim vermekte olan lisans bölümlerinden mezun olmuş kişilerin iş başvurusu yapmasını talep eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, adayların yazılı ve sözlü olarak İngilizce’ye hakim olmasına önem veriyor. Adayların kendilerini ifade etme ve iletişim aşamasında başarılı olma özelliklerine de önem veren banka, kişilerin analitik düşünme yeteneğine sahip olmasına ve problem çözme aşamasında kendini geliştirmiş olmasına dikkat ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Banka İş Başvurusu Detayları

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını ya da muaf olunmasını talep eden banka, iş başvurusunda bulunacak kişiler arasından çözüm ve hedef odaklı çalışabilecek personeller arasında tercih gerçekleştirecek.

Kuveyt Türk Katılım Bankası istihdam edeceği banka personellerinin kredilerinin sınıflandırılması çalışmalarında, aktif kalitesi yönetiminde, tahsil kabiliyeti azalan kredilerin tespitinde ve takip hesaplarının intikal edilmesinde görev alınmasını talep ediyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından 5 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına 5 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla, yukarıda banka tarafından belirtilmiş iş başvurusu şartlarını sağlamanız halinde iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-kurumsal-ve-ticari-risk-takip-uzman-yardimcisi-1953147

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın