İş Bankası En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, banka şubelerinde ve genel müdürlüğünde görevlendirmek üzere Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Türkiye İş Bankası, özel güvenlik görevlisi alımında banka sınavı uygulaması yapılacak. Yapılacak olan sınav, 23 Ocak 2018 Salı günü gerçekleştirecek. Sınavdan başarılı olan banka personeli adaylarına ise, kadro olanakları doğrultusunda görev tekliflerinde bulunulacak. Adayların istihdam edileceği yerler ise başta İstanbul olmak üzere; Gaziantep, Diyarbakır’ın Bismil ilçesi, Şanlıurfa’nın Akçakale ve Siverek ilçeleri, Yozgat’ın Çayıralan ilçesi ve Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesi olarak açıklandı.

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Türkiye İş Bankası tarafından gerçekleştirilecek olan banka personeli alımında, adaylardan talep edilen şartlar arasında; T.C. vatandaşı olmak, 23 Ocak 1990 ve sonrasında doğumlu olmak, yukarıda belirtilen şehir ve ilçelerde ikâmet ediyor olmak ve askerlik görevinin tamamlanmış olunması yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Bireysel Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Adayların geçerlilik süresi 23 Ocak 2019 tarihine kadar ve sonrasında Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmalarını da önemseyen Türkiye İş Bankası, iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların daha önce Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Operasyon Elemanı sınavlarında herhangi  bir şekilde başarısız olunmamasını önemsiyor.

Adayların en az lise ya da ticaret meslek lisesi mezunu olmasını, boylarının en az 175cm olmasını, kamu haklarından yoksun olmamasını, hüküm giymemiş olmasını, zorunlu hizmet yükünün bulunmamasını önemseyen banka, aynı zamanda işe alım aşamasında adaylardan tam teşekküllü devlet hastanesinden temin edilmiş bir Sağlık Kurulu Raporu talebinde bulunuyor.

İş Başvurusu Detayları

5 Ocak 2018 tarihinde banka tarafından açılan banka personeli alım duyurusuna 6 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/turkiye-is-bankasi/ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/786553

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…