İş Bankası En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapacak!

Türkiye İş Bankası, banka şubelerinde ve genel müdürlüğünde görevlendirmek üzere Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Türkiye İş Bankası, banka şubelerinde ve genel müdürlüğünde görevlendirmek üzere Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Türkiye İş Bankası, özel güvenlik görevlisi alımında banka sınavı uygulaması yapılacak. Yapılacak olan sınav, 23 Ocak 2018 Salı günü gerçekleştirecek. Sınavdan başarılı olan banka personeli adaylarına ise, kadro olanakları doğrultusunda görev tekliflerinde bulunulacak. Adayların istihdam edileceği yerler ise başta İstanbul olmak üzere; Gaziantep, Diyarbakır’ın Bismil ilçesi, Şanlıurfa’nın Akçakale ve Siverek ilçeleri, Yozgat’ın Çayıralan ilçesi ve Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesi olarak açıklandı.

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Türkiye İş Bankası tarafından gerçekleştirilecek olan banka personeli alımında, adaylardan talep edilen şartlar arasında; T.C. vatandaşı olmak, 23 Ocak 1990 ve sonrasında doğumlu olmak, yukarıda belirtilen şehir ve ilçelerde ikâmet ediyor olmak ve askerlik görevinin tamamlanmış olunması yer alıyor.

Adayların geçerlilik süresi 23 Ocak 2019 tarihine kadar ve sonrasında Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmalarını da önemseyen Türkiye İş Bankası, iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların daha önce Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Operasyon Elemanı sınavlarında herhangi  bir şekilde başarısız olunmamasını önemsiyor.

İlgili:  Alternatif Bank, Alanında Uzman Personel Alımı Yapıyor!

Adayların en az lise ya da ticaret meslek lisesi mezunu olmasını, boylarının en az 175cm olmasını, kamu haklarından yoksun olmamasını, hüküm giymemiş olmasını, zorunlu hizmet yükünün bulunmamasını önemseyen banka, aynı zamanda işe alım aşamasında adaylardan tam teşekküllü devlet hastanesinden temin edilmiş bir Sağlık Kurulu Raporu talebinde bulunuyor.

İş Başvurusu Detayları

5 Ocak 2018 tarihinde banka tarafından açılan banka personeli alım duyurusuna 6 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/turkiye-is-bankasi/ozel-guvenlik-gorevlisi-is-ilani/786553

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.