ICBC Turkey Çağrı Merkezi Temsilcisi Personel Alımı Yapacak!

ICBC Turkey, Çağrı Merkezi bölümünde istihdam etmek üzere Çağrı Merkezi Temsilcisi personel alımı gerçekleştirecek.

ICBC Turkey, Çağrı Merkezi bölümünde istihdam etmek üzere Çağrı Merkezi Temsilcisi personel alımı gerçekleştirecek.

Dünya’nın 43 farklı ülkesinde yer alan 17 bine yakın şubesiyle hizmet vermekte olan ICBC Turkey’in, toplamda 465 milyon kişilik bireysel, 5 milyon kişilik de kurumsal müşterisi bulunuyor. Son 3 yıldır global düzeydeki en büyük banka ve en büyük şirket olma unvanına sahip olan kurumun Türkiye’deki iştiraki olan ICBC Turkey, Çağrı Merkezi kadrosunu geliştirmek için personel alımı yapacağını duyurdu.

İstihdam edilecek banka personeli adaylarının gelen telefonlara cevap vermek, müşterilerinin taleplerini karşılamak, kredi kartını iptal etmiş olan müşterilerin aranarak tekrar kazanımlarını sağlayabilmek, banka tarafından düzenlenecek olan kampanyalar kapsamında promosyonların, anketlerin ve pazarlamaların müşterilere telefon ile sunumunu gerçekleştirmek aşamalarında görev alacak banka personeli alımı gerçekleştirecek.

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Temsilcisi Yetkilisi Alım Şartları

ICBC Turkey tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak olan adayların üniversite mezunu olmaları talep ediliyor. Adayların çağrı merkezi deneyimlerinin bulunmasını da ön planda tutan banka, 23.00 – 07.00 ve 01.00 – 09.00 olmak üzere gece vardiyasında görev alabilecek kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İlgili:  TEB Finansman AŞ., Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veren ICBC Turkey, iş başvurusunda bulunacak kişilerin ses tonlarının ve diksiyonlarının iyi olmasına, İstanbul’un Avrupa yakasında ikâmet etmesine ve yüksek ikna kabiliyetine sahip olmalarına önem veriyor.

ICBC Turkey İş Başvurusu Detayları

ICBC Turkey tarafından 13 Aralık 2017 tarihinde açılan, 10 Ocak 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına, yukarıda belirtilen şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 28 Şubat 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/icbc/cagri-merkezi-temsilcisi-is-ilani/783454

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.