Ayda 65 TL Taksitle Hızlı Kredi Başvuru Akbank’tan!

Akbank, 30 bin TL’ye kadar belge ve imza talep etmeden uygun faiz oranları ile tüm bireysel harcamalar için kredi desteği veriyor.

Akbank, 30 bin TL’ye kadar belge ve imza talep etmeden uygun faiz oranları ile tüm bireysel harcamalar için kredi desteği veriyor.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayan Akbank, 4 yıl vadeli ödeme planı imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi ödemelerinde sigorta yaptırmalarına ya da yaptırmamalarına göre değişiklik gösteriyor. Sigorta yaptırmak isteyenler için 12 aya kadar yüzde 1,75 oranında , 12’den 48 aya kadar yüzde 1,71 oranında, yaptırmayanlar için ise yüzde 12 aya kadar yüzde 1,84 oranında, 12’den 48 aya kadar 1,81 oranında faiz uygulanıyor.

Anında başvuru yapılabilindiği gibi aynı zamanda da kredinin onaylanması durumunda müşterilerin hesaplarına anında kredilerin yatırılmaktadır. Hızlı kredi başvurusu için 2 farklı türde yöntem bulunmaktadır. Bunlar bankanın mobil uygulaması ile internet sitesinde kampanyanın yer aldığı sayfadır. Mobil uygulamadan başvuru yapmak için uygulamanın telefona yüklenmesi, internet sitesinden başvuru yapmak için kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

7 gün 24 saat, saniyeler için müşterilerini ihtiyaçları olduğu finansman desteğini veren banka, banka şubesinden başvuru yapacaklar için nüfus cüzdanları ile gelir belgelerini getirmelerini istemektedir.

2.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Akbank’ın düzenlediği imzasız ve belgesiz anında kredi kapsamında 4 yıl vadeli ödeme planı ile 2 bin TL finansman desteği almak isteyenler eğer sigorta yaptırmak isterlerse aylık ödeyecekleri kredi taksit ödemesi 65,90 TL olmaktadır.Vade sonunda ödenecek toplam tutar 3 bin 162,99 TL olup,aylık maliyet oranı ise yüzde 2.0780’dır. Ancak aynı kredi sigorta yaptırmadan alındığı zaman ise aylık kredi ödemesi 67,51 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar 3.240,32 TL, aylık maliyet oranı ise yüzde 2,1983’tür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.