Yüksek Tutarlı İhtiyaçlar için Ziraat Bankası’ndan Kredi Kampanyası!

Google Haberlere Abone Ol:

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onları için en doğru kanaldan en doğru çözümü sunmak için her zaman çalışan, ürün ve hizmetlerini sürekli olarak büyüten Ziraat Bankası, yüksek tutarda ihtiyaçları için müşterilerine özel ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranı yüzde 1,35’tir ve değişmemektedir. Kampanya kapsamında yüksek meblağda finansman alınabilinip, tutara ya da vade süresine göre faiz oranlarında değişiklik yapılmamaktadır.

48 ay vadeli ipotekli ihtiyaç kredisi sunan banka, kampanyaya ilişkin olarak müşterilerinden gayrimenkul talep etmektedir. Söz konusu gayrimenkul iş yeri, konut ya da arsa olabilmektedir. Bu gayrimenkullerin üzerine kredinin teminatı için ipotek konulmaktadır. İpotek ise tüm ödemeler bittiğinde kaldırılmaktadır.

İpotek ettirilecek olan gayrimenkul ilk aşamada ekspertiz sürecinden geçmektedir. Bankanın anlaşmalı olduğu gayrimenkul değerleme uzmanı tarafından krediye konu olan taşınmazın ekspertiz raporu oluşturulur. Oluşturulan rapora göre de azami kredi tutarı belirlenir. Konut beyan edilmesi durumunda konutun değerinin yüzde 80’i kadar, iş yeri beyan edilmesi durumunda iş yerinin değerinin yüzde 75’i kadar, arsa beyan edilmesi durumunda da arsa değerinin yüzde 50’si kadar kredi verilir. Kredinin geri ödemelerinde hem hayat sigortası hem konut sigortası hem de DASK’ın yapılması zorunlu olup, gerekli görülmesi durumunda da ek teminatlar talep edilir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

50.000 TL İpotekli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’ndan 50 bin TL değerinde ipotekli ihtiyaç kredisi temin eden kişilerin ödeyecekleri aylık kredi taksidi bin 506,64 Türk Lirası, vade sonunda ödeyecekleri toplam kredi tutarı ise yüzde 1,35 faiz ile 72 bin 318,71 Türk Lirası olmaktadır. Yıllık maliyet oranı yüzde 22,4079 olup, en az 498 TL tutarında ekspertiz ücreti, 118 TL tutarında da ipotek tesis ücreti tahsil edilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…