Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka Banka Personeli Alımı Yapacak! Başvurular İçin Son 6 Gün!

Fibabanka Banka Personeli Alımı Yapacak! Başvurular İçin Son 6 Gün!

-

Fibabanka, mevcut kadrosu için Uygulama Yönetimi Yönetmen Yardımcısı unvanıyla banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Fibabanka tarafından açıklanan banka personeli alım ilanında, adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, tercihen mühendislik fakültelerinden mezun olmaları talep edilirken, aynı zamanda uygulama yönetimi alanında en az üç yıllık tecrübe arandığı ifade edildi. İş başvurusunda bulunacak olan adayların WebSphere Uygulama Sunucusu, WebLogic Uygulama Sunucu, Tomcat, JBoss, Apache Web Sunucu, IIS Web Sunucusu Yönetimi konularınahakim olmaları talep edilirken, aynı zamanda Unix, Linux ve Windows işletim sistemleri için de temel seviyede yönetim gerçekleştirme, izleme ve problem çözümü yapılabilmesi önemseniyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların Shell ve Perl Scripti yazma konusunda deneyim sahibi olmasına, Java, J2EE, Servlet, JSP konularında, TCP ve http protokolleri hakkında bilgi sahibi olmasına, daha önce Oracle ve SQLServer veritabanları ile çalışma gerçekleştirmiş, SSL ve Loadbalanacer konularında deneyime sahip kişiler arasından tercih yapılacağını ifade eden Fibabanka, adayların aynı zamanda İngilizce bilmesine, yazılı ve sözlü iletişim becerilerinin gelişmiş olmasına, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor.

Yapılacak İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

Fibabanka tarafından istihdam edilecek olan banka personeli adaylarının banka bünyesinde kullanılmakta olan tüm uygulamaların ve uygulama sunucularının hem altyapı ihtiyaçlarının analizlerini gerçekleştirmek, hem de tasarımlarını yaparak, akışlarını belirlemek aşamalarında görev almalarını talep ediyor. Adayların aynı zamanda performansları izleyip, sürekli ve verimli bir şekilde çalışma için adaptasyon sağlamaları gerektiğinin ifade edildiği banka personeli alım duyurusunda, yazılım ve analiz ekiplerine birinci seviyede destek verilmesi ve prosedürlerin oluşturulması aşamasında görev alınması talep ediliyor.

Fibabanka tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, 19 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-uygulama-yonetimi-yonetmen-yardimcisi-1929355

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,416BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler