Fibabanka Banka Personeli Alımı Yapacak! Başvurular İçin Son 6 Gün!

Fibabanka, mevcut kadrosu için Uygulama Yönetimi Yönetmen Yardımcısı unvanıyla banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Fibabanka tarafından açıklanan banka personeli alım ilanında, adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, tercihen mühendislik fakültelerinden mezun olmaları talep edilirken, aynı zamanda uygulama yönetimi alanında en az üç yıllık tecrübe arandığı ifade edildi. İş başvurusunda bulunacak olan adayların WebSphere Uygulama Sunucusu, WebLogic Uygulama Sunucu, Tomcat, JBoss, Apache Web Sunucu, IIS Web Sunucusu Yönetimi konularınahakim olmaları talep edilirken, aynı zamanda Unix, Linux ve Windows işletim sistemleri için de temel seviyede yönetim gerçekleştirme, izleme ve problem çözümü yapılabilmesi önemseniyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların Shell ve Perl Scripti yazma konusunda deneyim sahibi olmasına, Java, J2EE, Servlet, JSP konularında, TCP ve http protokolleri hakkında bilgi sahibi olmasına, daha önce Oracle ve SQLServer veritabanları ile çalışma gerçekleştirmiş, SSL ve Loadbalanacer konularında deneyime sahip kişiler arasından tercih yapılacağını ifade eden Fibabanka, adayların aynı zamanda İngilizce bilmesine, yazılı ve sözlü iletişim becerilerinin gelişmiş olmasına, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor.

Yapılacak İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

Fibabanka tarafından istihdam edilecek olan banka personeli adaylarının banka bünyesinde kullanılmakta olan tüm uygulamaların ve uygulama sunucularının hem altyapı ihtiyaçlarının analizlerini gerçekleştirmek, hem de tasarımlarını yaparak, akışlarını belirlemek aşamalarında görev almalarını talep ediyor. Adayların aynı zamanda performansları izleyip, sürekli ve verimli bir şekilde çalışma için adaptasyon sağlamaları gerektiğinin ifade edildiği banka personeli alım duyurusunda, yazılım ve analiz ekiplerine birinci seviyede destek verilmesi ve prosedürlerin oluşturulması aşamasında görev alınması talep ediliyor.

Fibabanka tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, 19 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-uygulama-yonetimi-yonetmen-yardimcisi-1929355

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.