Halkbank’tan Maaş Alan Çalışanlara Özel Bodro24 İhtiyaç Kredisi!

Halkbank, maaşlarını kendi bankasından alan çalışan müşterileri için ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

İhtiyaç kredisi kapsamında Bordro24 Kampanyası düzenleyen Halkbank, yüzde 1,30’dan başlayan uygun faiz oranları uyguluyor. Faiz oranları müşterilerin dosya masrafı ücretini ödemelerine ya da ödememelerine göre değişiklik göstermektedir. Alınan dosya masrafı ücreti alınan kredi tutarının en fazla binde beşine tekabül etmektedir ve tek seferlik tahsil edilmektedir. Masraflarını ödeyerek kredi temin etmek isteyenler için uygulanan faiz oranı yüzde 1,30 olurken, masraflarını ödemek istemeyenler için uygulana faiz oranı yüzde 1,35’tir.

Bordro24 İhtiyaç kredisi kampanyası için başvurular yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru esnasında da kişilerin nüfus cüzdanları ile beraber çalıştıklarını gösteren gelir belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Bu kampanyadan ve faiz oranlarından sadece maaşını Halkbank’tan alan çalışanlar yararlanabilip, gelir belgesi olmayanlara da kredi desteği verilmemektedir.

15.000 TL Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Halkbank’ın düzenlendiği kredi kampanyası dahilinde 15 bin Türk Lirası tutarında kredi temin etmek isteyen kişiler için 4 yıl vadeli ödeme planı düzenlendiğinde eğer çalışanlar kredi dosya masrafı ücretini ödemek isterlerse aylık kredi ödemesi 446,29 Türk Lirası, vade sonunda toplamda ödenecek miktar 21 bin 421,85 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise 19,9113 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Eğer söz konusu kredi kapsamında çalışanlar kredi dosya masrafını ödemek istemezlerse aylık kredi ödemesi 451,99 Türk Lirası, vade sonunda toplamda ödenecek miktar 21 bin 695,61 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise 20,4127 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Kredi tahsis ücreti ise 15 bin Türk Lirası için 75 TL’dir. Bu ödemeye aynı zamanda banka sigorta muamele vergisi de dahil edilir ve sonucunda da 78,75 TL olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.