Ana Sayfa Krediler Maaşlarını Ziraat Bankası'ndan Alan Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi!

Maaşlarını Ziraat Bankası’ndan Alan Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi!

-

Teknolojisinin gelişmesi ile birlikte teknolojik alt yapısını sürekli olarak geliştiren Ziraat Bankası, kendi bankasından maaşlarını alan tüm çalışanlara özel uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenleyen Ziraat Bankası, tüm müşterilerinin eğitim harcamalarından sağlık problemlerine, tatil gereksinimlerinden beyaz eşya yenilemelerine, düğünlerinden çeşitli bireysel harcamalarına kadar yardımcı oluyor.

Avantajlı imkanlar sağlayan banka, yüzde 1,32 oranında faiz oranı uyguluyor. Faiz oranları müşteriye, krediye ya da vade süresine göre değişkenlik göstermeyip, en uzun ödeme süresi ise 4 yıl olarak belirlenmiştir. 4 yıldan daha uzun vadeli ödeme planı düzenlenmemektedir.

Çalışanın artısı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında sunulan avantajlardan biri anında başvuru imkanıdır. Kişiler evlerinden, iş yerlerinden, her yerden bankanın internet sitesinde girip, kampanyanın yer aldığı sayfada kredi başvuru formunu doldurarak  başvurularını yapabilmektedir. Kredinin onaylanması durumunda da yine banka şubelerine kadar gitmelerine gerek kalmadan, direkt olarak müşterilerin vadesiz TL hesabına kredileri yatırılmaktadır.

Kampanya dahilinde kişilerden istenilen 2 unsur mevcuttur. Bunlardan biri kredinin teminatı için sigorta yapılması gerekmektedir Bir diğeri ise dosya masrafı ücretleri için alınan kredi tutarının azami binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Tahsis ücreti sadece bir kez alınmaktadır. Sigortanın ise her sene düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir.

Ziraat’ten Çalışanın Artısı 20.000 TL İhtiyaç Kredisi

Ziraat’in düzenlediği kampanyaya ilişkin olarak 4 yıl vadeli 20 bin Türk Lirası kredi temin eden kişilerin aylık ödeyecekleri kredi taksit tutarı 598,09 TL Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Yüzde 1,32 faiz oranı ile kredi sonunda toplamda ödenecek tutar ise 28 bin 708,17 Türk Lirasıdır. Yıllık maliyet oranı yüzde 21,11 olup, tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasıdır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,415BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler