Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası, Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 4 Gün Sonra Son!

Garanti Bankası, Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 4 Gün Sonra Son!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, telefon bankacılığı aracılığı ile bankacılık hizmetlerinin alınması için Çağrı Merkezi’ni arayan müşterilerin isteklerinin alınması ve isteklerin gerçekleştirilmesi için banka personel alımları yapacak.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu olmalarını istemektedir.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu olmaları ya da öğrencisi olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak öğrenci adayların çalışma saatleri ile ders saatlerinin çakışmaması, derse devamlılık zorunluluklarının bulunmaması istenmektedir.

Çağrı Merkezini arayan müşterilerin isteklerinin alınması, bunların karşılanması, bankacılık ürünlerinin satışlarının yapılmasını yapacak olan adayların, 30 ve altı yaşta bulunmaları istenmektedir. 30 ve üzeri yaşta olan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Sivas’ta istihdam edilecek adayların, bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da Sivas’ta ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir. Adaylar günde 6,5 saatten 6 gün istihdam edileceklerdir. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmalarını isteyen banka, tüm adayların kendilerini geliştirmiş, iletişim yeteneklerinin kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş, satış yapma konusunda başarılı, zaman yönetiminde iyi, ekip çalışmalarında iyi, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli, telefonda iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmalarını istemektedir.

Garanti Bankası İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Başvurular 19 Ocak 2018 Cuma günü sona erecektir. 19 Ocak’tan sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.