Garanti Bankası, Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 4 Gün Sonra Son!

Garanti Bankası, telefon bankacılığı aracılığı ile bankacılık hizmetlerinin alınması için Çağrı Merkezi’ni arayan müşterilerin isteklerinin alınması ve isteklerin gerçekleştirilmesi için banka personel alımları yapacak.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu olmalarını istemektedir.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu olmaları ya da öğrencisi olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak öğrenci adayların çalışma saatleri ile ders saatlerinin çakışmaması, derse devamlılık zorunluluklarının bulunmaması istenmektedir.

Çağrı Merkezini arayan müşterilerin isteklerinin alınması, bunların karşılanması, bankacılık ürünlerinin satışlarının yapılmasını yapacak olan adayların, 30 ve altı yaşta bulunmaları istenmektedir. 30 ve üzeri yaşta olan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Sivas’ta istihdam edilecek adayların, bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da Sivas’ta ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir. Adaylar günde 6,5 saatten 6 gün istihdam edileceklerdir. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmalarını isteyen banka, tüm adayların kendilerini geliştirmiş, iletişim yeteneklerinin kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş, satış yapma konusunda başarılı, zaman yönetiminde iyi, ekip çalışmalarında iyi, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli, telefonda iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmalarını istemektedir.

Garanti Bankası İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Başvurular 19 Ocak 2018 Cuma günü sona erecektir. 19 Ocak’tan sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.