Akbank Türkiye Geneli Gişe Yetkilileri Alacak

Bankacılık sektöründe yurt çapında yaygın bir ağa sahip olan Akbank T.A.Ş bu alanda kariyer hedefleyen genç, istekli ve dinamik çalışma arkadaşları arayışına devam ediyor. Yıllardır, gerek bankacılık sistem alt yapısı gerekse çok sayıda şube ağı ile sektöründe liderler arasında yer alan banka, 2015 yılı sona ermeden yeni kadrolarına yeni banka personel alımları yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemlerde de düzenlenen banka sınavları için başvuruda bulunan adaylarla bugün çalışmaya başlamış olan Akbank aynı hızla banka sınavları düzenlemeye ve gerek gördüğü bölümlerde ise, sınavsız personel alımı yapmaya devam ediyor.

Kariyer hedeflerinizi sonuna kadar destekleyen Akbank, bu noktada banakacılık için gerke duyduğunuz tüm donanıma sahip olabileceğiniz eğtimler, seminerler ve görev bazlı rotasyonlar düzenleyerek sizi bir bankacı kimliğine kavuşturuyor. Son dönemlerde artan bankacılık talepleri doğrultusunda yaygın şube ağına sahip Akbank, banka iş ilanları yayınlayarak bu açık pozisyonlarını doldurmak ve yeni istihdamlar yaratmak için çaba göstermektedir.

Hemen, hemen Türkiye’nin her bölgesi ve her şubesinde personel alımları yapmaya devam ederken, aranan başlıca özellikler ve başvurular şu şekilde belirtilemektedir.

Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun
1987 ve sonrası doğumlu
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Müşteri ve kalite odaklı
Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Takım çalışmasına yatkın
Akbank 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış ve daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir.

Akbank Personel alımı ile ilgili başvurularınız için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/Firma/5664534/1

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.