Banka İş İlanları Akbank Türkiye Geneli Gişe Yetkilileri Alacak

Akbank Türkiye Geneli Gişe Yetkilileri Alacak

Son Güncelleme:

Bankacılık sektöründe yurt çapında yaygın bir ağa sahip olan Akbank T.A.Ş bu alanda kariyer hedefleyen genç, istekli ve dinamik çalışma arkadaşları arayışına devam ediyor. Yıllardır, gerek bankacılık sistem alt yapısı gerekse çok sayıda şube ağı ile sektöründe liderler arasında yer alan banka, 2015 yılı sona ermeden yeni kadrolarına yeni banka personel alımları yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemlerde de düzenlenen banka sınavları için başvuruda bulunan adaylarla bugün çalışmaya başlamış olan Akbank aynı hızla banka sınavları düzenlemeye ve gerek gördüğü bölümlerde ise, sınavsız personel alımı yapmaya devam ediyor.

Kariyer hedeflerinizi sonuna kadar destekleyen Akbank, bu noktada banakacılık için gerke duyduğunuz tüm donanıma sahip olabileceğiniz eğtimler, seminerler ve görev bazlı rotasyonlar düzenleyerek sizi bir bankacı kimliğine kavuşturuyor. Son dönemlerde artan bankacılık talepleri doğrultusunda yaygın şube ağına sahip Akbank, banka iş ilanları yayınlayarak bu açık pozisyonlarını doldurmak ve yeni istihdamlar yaratmak için çaba göstermektedir.

Hemen, hemen Türkiye’nin her bölgesi ve her şubesinde personel alımları yapmaya devam ederken, aranan başlıca özellikler ve başvurular şu şekilde belirtilemektedir.

Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun
1987 ve sonrası doğumlu
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Müşteri ve kalite odaklı
Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Takım çalışmasına yatkın
Akbank 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış ve daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir.

Akbank Personel alımı ile ilgili başvurularınız için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/Firma/5664534/1

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler