Ana Sayfa Krediler Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Halkbank’tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

-

Saygı ve minnet borcu kapsamında Halkbank, şehit yakınları ile malul ya da muharip olan gazilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Halkbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,30’dur ve sabittir. Faiz oranları kişiye, alınan kredinin tutarına ya da düzenlenen ödeme planı süresine göre farklılık göstermemektedir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 4 yıla kadar da ödeme planı imkanı sağlamaktadır.

Düzenlenen kredi kampanyası aynı zamanda da masrafsız olarak sunulmaktadır. Yani kredi tutarının binde beşi kadar tek seferlik tahsil edilen kredi tahsis ücreti temin edilmemektedir.

Masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen şehit yakınları ya da muharip – malul gazilerin belgelerini kredi başvurusunda getirmeleri gerekmektedir. Kredi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubeleri haricinde başvuru kanalı bulunmamaktadır. Vatandaşların ayrıca nüfus cüzdanlarını ve gelir belgelerini de getirmeleri gerekmektedir. Banka kişi özeline gerekli görmesi durumunda ikametgah belgesi de istemektedir.

5.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Halkbank’ın düzenlediği kredi kampanyası dahilinde 5 bin Türk Lirası tutarında kredi temin etmek kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi 148,76 Türk Lirası, toplamda ödenecek tutar ise 7 bin 140,62 Türk Lirası olmaktadır. 5 bin Türk Lirası 3 ve 2 yıl vadeli ödeme planları ile temin edildiğinde aylık kredi ödemeleri sırası ile 182,57 Türk Lirası ve 251,36 Türk Lirası, toplamda ödenecek tutarlar ise 6 bin 572,63 Türk Lirası ve 6 bin 32,72 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler