Kuveyt Türk İç Denetçi Yardımcısı Alımı Yapıyor!

0
Kuveyt Türk İç Denetçi Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Denetim ve Teftiş departmanında istihdam etmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

İç Denetçi Yardımcısı alımı yapacak olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayları İstanbul’da istihdam edecek olup, iş ilanı kapsamında kriterler sunmuştur. Kriterlere uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

İç Denetçi Yardımcısı Alım Detayları

Açılan banka iş ilanına başvuruda bulunacak adayların;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, (İktisat, İşletme, Maliye ve Bankacılık ile Finans alanında yüksek lisans yapan ya da halen daha lisans eğitimi alan ancak mezunluklarının 31 Ocak 2021’de olacak olan adayların banka iş başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır.)
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları
  • Sağlık durumlarının hem yurt için hem de yurt dışı seyahat etmeye uygun olması,
  • Tüm adayların 27 ve altındaki yaşlarda olmaları,
  • İleri seviyede İngilizce bilgilerinin olması,
  • Askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Şekerbank Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

Şartlara uygun olan adaylar ile banka iletişime geçecektir. Adaylar sınava ve mülakata tabi tutulacaklardır. Online sınav tarihi, saati ve sınav programın içeriği adaylara e-mail aracılığı ile iletilecektir. Adayların sınavlara katılım gösterebilmeleri için kamera ile mikrofon donanımları olan bilgisayarlarının olması gerekmektedir.

Kuveyt Türk Yeni Personel İş Başvurusu

Kuveyt Türk banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 28 Ocak 2021 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!
https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-2020-ic-denetci-yardimcisi-2628123
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın