Ana Sayfa Banka İş İlanları Kuveyt Türk Katılım Bankası, İç Denetçi Yardımcısı Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İç Denetçi Yardımcısı Alımları Yapacak!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Denetim ve Teftiş departmanında istihdam etmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

İç Denetçi Yardımcısı alımı yapacak olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayları İstanbul’da istihdam edecek olup, iş ilanı kapsamında kriterler sunmuştur. Kriterlere uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

İç Denetçi Yardımcısı Alım Detayları

Açılan banka iş ilanına başvuruda bulunacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenip, üniversitelerin de ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler; İktisat, İşletme, İşletme Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar ya da Sistem Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik yahut İİBF’nin diğer bölümleridir.

İktisat, İşletme, Maliye ve Bankacılık ile Finans alanında yüksek lisans yapan ya da halen daha lisans eğitimi alan ancak mezunluklarının 2018’in Şubatında olacak olan adayların banka iş başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır.

Banka personel alımları kapsamına tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalarını isteyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, yine tüm adayların sağlık durumlarının hem yurt için hem de yurt dışı seyahat etmeye uygun olması, tüm adayların 27 ve altındaki yaşlarda olmaları, ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Şartlara uygun olan adaylar ile banka iletişime geçecektir. Adaylar sınava ve mülakata tabi tutulacaklardır. Online sınav tarihi, saati ve sınav programın içeriği adaylara e-mail aracılığı ile iletilecektir. Sınavın genel hatları genel yetenek, İngilizce’ye ek olarak Türkçe ve İngilizce Video sınavları olacaktır. Adayların sınavlara katılım gösterebilmeleri için kamera ile mikrofon donanımları olan bilgisayarlarının olması gerekmektedir.

Kuveyt Türk Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-ic-denetci-yardimcisi-1959277?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,423BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler