Ana Sayfa Banka İş İlanları Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!

Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!

-

Albaraka Türk Katılım Bankası, Finans ve Haberleşme departmanında görevlendirmek üzere Yayıncı-Editör alımları yapacak.

Banka personel alımları yapacak olan Albaraka Türk Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayların en az üniversiteden mezun olmalarını, üniversitelerin de ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Yayıncı- Editör Alım Detayları

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların İngilizce ve Arapça ya da Almanca dillerinden en az birini bilmelerini, yazım kurallarına hakim, yazı dilini etkili bir şekilde kullanabilmelerini istemektedir.

Yayınevlerinde benzer pozisyonlarda en az 5 sene deneyim sahibi olmuş adayların başvuru yapmasını isteyen Albaraka Türk Katılım Bankası, tüm adayların temsil yeteneklerinin gelişmiş olmasını, organizasyon yeteneklerinin olmasını, ekip yönetiminde başarılı olmalarını, içerik yönetimi konusunda deneyimlerinin bulunmasını istemektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması istenip, tüm adayların 35 ve atı yaşlarda olmaları istenmektedir.

Albaraka Yayınları kapsamında yeni kitap araştırmalarının yapılması, yayın kurulunun görüşlerinin alınması sonrasında banka yönetimi tarafından onay verilen kitapların yayına hazırlık sürecinin takibinin sağlanması, yurt dışından dilimize ve yayın dünyasına kazandırılmasına karar verilen eserlerin çeviri süreçlerinin takiplerinin sağlanması, yayın yönetimi kurulu tarafınca kitap haline getirilme ihtiyacı olan konulara ilişkin sipariş edilerek yazılması ya da yazdırılması hedeflenen kitaplar kapsamında konu araştırması ile yazar araştırmasının yapılması görevleri yapılacaktır. Bunların yanı sıra Albaraka Yayınları için telif sözleşme süreçlerinin takiplerinin sağlanması da yapılacaktır.

Yapılacak görevlerin bağlamında tüm adayların zaman yönetiminde başarılı olmaları, her zaman sabırlı olmaları, düzenli olmaları, sorumluluk bilincinin olması istenmektedir.

Başvurular 11 Mart 2018 tarihinde sona erecek olup, adaylar İstanbul’da istihdam edilecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-yayinci-editor-1958581?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,387BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler