Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank’tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
V

-

Müşterilerinin tüm bireysel harcamaları için her zaman destek olan, kredi kampanyaları düzenleyen ve uygun ödeme planları ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan Vakıfbank, taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranı yüzde 1,75 olup, değişmemektedir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, müşteri özelinde, temin edilen kredi tutarına ya da düzenlenen geri ödeme planlarına göre faiz oranlarında değişiklik yapılmamaktadır.

Evlilik, düğün, nişan, sağlık, eğitim, tatil ve benzeri gibi tüm bireysel harcamalar için kredi desteği sağlayan banka, 48 aya kadar uzanan ödeme planı imkanı sunmaktadır. Ödeme planları müşteri özelinde, bütçelere uygun olarak hazırlanmaktadır. Her ay eşit tutarlı taksit ödemelerine ek olarak aynı zamanda üç ayda bir eşit ödemeli ya da değişen tutarlarda ödemeler olmak üzere 3 farklı tipte imkan sağlanmaktadır.

Yalnızca geliri olan, gelirleri düzenli olan, gelirlerinin belgesini bankaya başvuru esnasında sunabilenlere kredi imkanı sağlanıp, sadece ticari nitelikli kişiler haricinde gerçek kişiler kredi alabilmektedir. Kredinin teminatı için hayat sigortasının yapılması zorunludur. Sigorta ödemelerinin hesaplaması ise kişiden kişiye göre değişmektedir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi başvurusu hem banka şubelerinden hem de bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunun doldurulması ile yapılabilinmektedir. Kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması istenip, bu sadece ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredinin değerlendirilmesi ve onaylanması durumunda bireylerin banka şubelerine gitmeleri istenmektedir.

Vakıfbank’tan 5.000 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan 5 bin TL değerinde taksitli ihtiyaç kredisi temin eden kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi yüzde 1,75 faiz oranı ile 166,34 TL olarak hesaplanmaktadır. Toplamda geri ödenecek tutar ise 7 bin 984,51 TL olmaktadır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol