Fibabanka’dan Ayda 226 TL Taksitle Belgesiz Anında Kredi!

Fibabanka, müşterilerine internet bankacılığı aracılığı başvuru yapabilecekleri yüzde 1,35’ten başlayan faiz oranları ile anında kredi imkanı sağlıyor.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi faiz oranları sabittir ve değişmemektedir. Faiz oranları piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden de etkilenmeyip, bankanın müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Bankanın düzenlediği kredi kampanyası dahilinde alınabilinecek azami kredi tutarı 20 bin Türk Lirasıdır. Bu tutardan daha yüksek miktarda kredi temin edilememektedir. 20 bin TL üzeri kredi temin etmek isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kefilsiz ve belgesiz kredi desteği sağlayan Fibabanka, hem haftasonu hem de hafta içi, hem sabah hem de akşamları kredi vermektedir. Ancak bireylerin 7 gün içinde kredilerini kullanmaları gerekmektedir. 7 gün içinde kullanılmayan ve onaylanan kredilerin iptali gerçekleşmektedir.

Kredinin teminatı için hayat sigortasının yapılması zorunludur. Sigorta ödemeleri kişiden kişiye göre değişmektedir. Ayrıca kredi dosya masrafları için de ücret tahsil edilmektedir. Bu ücret ise temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi kadardır ve tek seferlik tahsil edilmektedir.

7.500 TL Anında Kredi ve Ödeme Planı

Fibabanka’dan anında 7 bin 500 TL kredi temin eden ve 48 ay vadeli ödeme planı düzenlene kişilerin aylık kredi ödemesi 226,00 Türk Lirası, toplamda geri ödeyecekleri tutar ise 10 bin 847,81Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Kredi dosya masrafları 7 bin 500 Türk Lirası için 37,5 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.