Fibabanka’dan Ayda 226 TL Taksitle Belgesiz Anında Kredi!

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, müşterilerine internet bankacılığı aracılığı başvuru yapabilecekleri yüzde 1,35’ten başlayan faiz oranları ile anında kredi imkanı sağlıyor.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi faiz oranları sabittir ve değişmemektedir. Faiz oranları piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden de etkilenmeyip, bankanın müşteri özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Bankanın düzenlediği kredi kampanyası dahilinde alınabilinecek azami kredi tutarı 20 bin Türk Lirasıdır. Bu tutardan daha yüksek miktarda kredi temin edilememektedir. 20 bin TL üzeri kredi temin etmek isteyenlerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kefilsiz ve belgesiz kredi desteği sağlayan Fibabanka, hem haftasonu hem de hafta içi, hem sabah hem de akşamları kredi vermektedir. Ancak bireylerin 7 gün içinde kredilerini kullanmaları gerekmektedir. 7 gün içinde kullanılmayan ve onaylanan kredilerin iptali gerçekleşmektedir.

Kredinin teminatı için hayat sigortasının yapılması zorunludur. Sigorta ödemeleri kişiden kişiye göre değişmektedir. Ayrıca kredi dosya masrafları için de ücret tahsil edilmektedir. Bu ücret ise temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi kadardır ve tek seferlik tahsil edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapacak!

7.500 TL Anında Kredi ve Ödeme Planı

Fibabanka’dan anında 7 bin 500 TL kredi temin eden ve 48 ay vadeli ödeme planı düzenlene kişilerin aylık kredi ödemesi 226,00 Türk Lirası, toplamda geri ödeyecekleri tutar ise 10 bin 847,81Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Kredi dosya masrafları 7 bin 500 Türk Lirası için 37,5 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.