Bankacıyım.Net

Enpara En Az Önlisans Mezunu Müşteri Danışmanı Alımı Yapacak!

Enpara En Az Önlisans Mezunu Müşteri Danışmanı Alımı Yapacak!

Türkiye’nin ilk ve tek şubesiz bankası olan Enpara.com Müşteri Danışmanı kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ilk ve tek şubesiz bankası olan Enpara.com Müşteri Danışmanı kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

QNB Finansbank’ın yüzde 100 oranında iştiraki olan ve Türkiye’nin ilk ve tek şubesiz bankası olma özelliğine sahip olan QNB Finansbank, müşteri danışmanı kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek. Fiziki şubeler yerine; internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve ATM’ler vasıtasıyla işlemlerinizin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Enpara.Com, kariyerine dijital bankacılık alanında hedefler koyan kişiler için iş başvurusu yayımladı.

Enpara Müşteri Danışmanı İş Başvurusu Şartları

Enpara, Müşteri Danışmanı kadrosu için istihdam edeceği adayların İstanbul, Balıkesir, Konya, Trabzon ve Samsun şehirlerinde istihdam eden ya da edebilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep ederken, adayların eğitim durumu olarak en az ön lisans mezunu olmasına ya da üçüncü ya da dördüncü sınıfta eğitim görüp, devam zorunluluğu bulunmayan üniversitelerin lisans bölümlerinde eğitim görmelerini talep ediyor.

Esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Enpara, hem yüzyüze, hem de telefon ile iletişim kabiliyetinin yüksek olmasına, pozitif ve güler yüzlü bir yaklaşım sergilenmesine, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir çalışma anlayışına sahip olunmasına önem veriyor.

Banka iş başvurusu yapacak adayların takım çalışması ile uyum sağlayabilecek, düzgün diksiyona sahip, 28 yaşından gün almamış, seyahat engeli bulunmayan, ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen kişilerden olmasına önem veren Enpara, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış, muaf olunmuş ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veriyor.

QNB Finansbank  ve Enpara tarafından 5 Ağustos 2017 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlıyorsanız aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 7 Nisan 2018 tarihine kadar banka personeli alım başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili:  Akbank Bünyesinde Görevlendireceği Kontrol Uzmanı Alacak!

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/enpara-com-musteri-danismani-is-ilani/671097

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.