SMS ile Hızlı Kredi Başvurusu Şekerbank’tan! 166 TL’den Başlayan Taksitle…

Türkiye genelinde 273 tanesi şubesi ile yaklaşık olarak 500 tane ATM’si bulunan Şekerbank, uzman kadroları ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için anında kredi kampanyası düzenledi.

Tüm bireysel harcamalara destek olmak için anında ihtiyaç kredisi sunan Şekerbank, yüzde 1,74’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşteriler için düzenlenen kredi geri ödeme planlarına göre farklılık göstermektedir. 3 ay ile 36 ay arasında düzenlenen ödeme planlarında yüzde 1,74 oranında faiz uygulayan Şekerbank, 36 ay ile 48 ay arasındakiler için ise yüzde 1,75 oranında faiz uygulamaktadır. Kredi geri ödeme planlarında da çeşitli kolaylıklar sağlanıp, yapılan dosya masrafları için ise tek seferlik ücret tahsil edilmektedir. Bu ücret kişilerin anında kredi dahilinde temin ettikleri finansman miktarının azami binde beşi kadar olmaktadır.

Şekerbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu sms ile gerçekleşmektedir. SMS ile başvuru yapılabilinmesi için bireylerin T.C. kimlik numaralarını 1953’e mesaj atmaları istenmektedir. Başvuru sonucu kişilerin cep telefonlarına sms ile bildirilecek olup, kredi onayında istenilen belgeler ile banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. İstenilen belgeler arasında ise kimlik cüzdanı ile gelir belgesi yer almaktadır.

Şekerbank’tan SMS ile Anında 5.000 TL Kredi

Kampanya dahilinde temin edilen 5 bin Tür Lirası tutarındaki kredi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman uygulanan faiz oranı yüzde 1,75 olmaktadır. Bu kapsamda da aylık taksit ödemesi 166,34 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 7 bin 984,51 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 5 bin Türk Lirası için 36 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde uygulanan faiz oranı yüzde 1,74 olup, aylık taksit 198,95 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 7 bin 162,10 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.