SMS ile Hızlı Kredi Başvurusu Şekerbank’tan! 166 TL’den Başlayan Taksitle…

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye genelinde 273 tanesi şubesi ile yaklaşık olarak 500 tane ATM’si bulunan Şekerbank, uzman kadroları ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için anında kredi kampanyası düzenledi.

Tüm bireysel harcamalara destek olmak için anında ihtiyaç kredisi sunan Şekerbank, yüzde 1,74’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları müşteriler için düzenlenen kredi geri ödeme planlarına göre farklılık göstermektedir. 3 ay ile 36 ay arasında düzenlenen ödeme planlarında yüzde 1,74 oranında faiz uygulayan Şekerbank, 36 ay ile 48 ay arasındakiler için ise yüzde 1,75 oranında faiz uygulamaktadır. Kredi geri ödeme planlarında da çeşitli kolaylıklar sağlanıp, yapılan dosya masrafları için ise tek seferlik ücret tahsil edilmektedir. Bu ücret kişilerin anında kredi dahilinde temin ettikleri finansman miktarının azami binde beşi kadar olmaktadır.

Şekerbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu sms ile gerçekleşmektedir. SMS ile başvuru yapılabilinmesi için bireylerin T.C. kimlik numaralarını 1953’e mesaj atmaları istenmektedir. Başvuru sonucu kişilerin cep telefonlarına sms ile bildirilecek olup, kredi onayında istenilen belgeler ile banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. İstenilen belgeler arasında ise kimlik cüzdanı ile gelir belgesi yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank’tan SMS ile Anında 5.000 TL Kredi

Kampanya dahilinde temin edilen 5 bin Tür Lirası tutarındaki kredi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman uygulanan faiz oranı yüzde 1,75 olmaktadır. Bu kapsamda da aylık taksit ödemesi 166,34 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 7 bin 984,51 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 5 bin Türk Lirası için 36 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde uygulanan faiz oranı yüzde 1,74 olup, aylık taksit 198,95 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 7 bin 162,10 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.