Ziraat’ten 150 TL Taksitle Anında İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Şube sayısını her geçen artıran, hem yurt içinde hem de yurt dışında tüm harcamalar için müşterilerine her zaman destek olan Ziraat Bankası, sabit faiz oranları kullanarak anında kredi imkanı sağlıyor.

Hızlı Kredi Başvurusu!

Faiz oranlarını alınan kredi tutarı ile düzenlenen ödeme planına göre değiştirmeden sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan Ziraat Bankası, 48 ay vadeye kadar ödeme imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,43 olarak belirlenmiş olup, anında ihtiyaç kredisi başvurusu ise bankanın internet sitesinden gerçekleşmektedir. Kredi başvurusu için bireylerin kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları istenmektedir. Fakat anında kredi başvurusu ön başvuru niteliği taşıyıp, kredi onayında kişilerin istenilen belgeleri de yanlarına alarak banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Bu belgeler arasında nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin fotokopisi ile aslı ve gelir belgesi yer almaktadır. Gelir belgesi olmayanlara ise kredi imkanı sağlanmamaktadır. Gerekli görülmesi durumunda da bana müşterilerinden ek belgeler isteyebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

48 Aya Kadar Uzanan Ödeme Planları!

Ödeme planları 48 aydan daha uzun süreli olmayıp, kişilerin aylık gelirleri dikkate alınarak düzenlenmektedir. Aylık kredi ödemeleri aylık net gelirin yarısından fazla olmamaktadır. Ayrıca tüm bireylerin kredi geri ödeme süresi boyunca kredili hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Sigorta ödemeleri kişiden kişiye ve alınan kredi için düzenlenen ödeme planlarına göre değişiklik göstermektedir.

Anında 5.000 TL Kredinin Ödeme Planı Detayları

Ziraat Bankası anında kredi kampanyası kapsamında alınan 48 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık kredi taksidi 153,73 TL’ye tekabül etmektedir. Geri ödenecek toplam tutar 7 bin 379,20 TL olup, 36 ve 24 ay vadeli geri ödeme planları düzenlendiğinde aylık ödemeler 187,33 TL ile 255,93 TL, toplam ödemeler ise 6.743,86 TL ile 6.142,26 TL olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…