Ana Sayfa Krediler Kamu Çalışanları için Masrafsız 15.000 TL Kredi Halkbank'tan!

Kamu Çalışanları için Masrafsız 15.000 TL Kredi Halkbank’tan!

-

Emeklilerden özel çalışanlara, kamu çalışanlarından eğitim harcamalarına kadar tüm meslekler ve tüm bireysel harcamalara yönelik kredi kampanyaları düzenleyen Halkbank, kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Halkbank’ın düzenlendiği kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası kapsamında alınabilinecek maksimum kredi tutarı 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bu tutardan daha yüksek miktarda kredi alınması kampanya için mümkün değildir.

Ödeme Planı ve Faiz Oranı Detayları

48 ay vadeli ödeme planları düzenleyen banka, ödeme planlarını müşterilerini aylık gelirlerine uygun olarak hazırlamaktadır. Düzenlenen kampanya için uygulanan faiz oranları kişilerin kredi dosya masraflarının ödemesini yapmasına ve yapmamasına göre farklılık göstermektedir. Alınan dosya masrafı ücreti alınan kredi tutarının en fazla binde beşi oranı kadardır. Bu tutar binde beşten fazla olmayıp, tek seferlik alınmaktadır. Örneğin 10 bin TL kredi için en fazla 50 TL tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Tahsis ücreti ödemesini yapacaklar için yüzde 1,35 oranında, yapmayacaklar için ise yüzde 1,40 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi Başvurusu ve İstenilen Belgeler

Kredi başvuruları ise sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubesi harici başvuru kanalı bulunmayıp, nüfus cüzdanı ile kamu çalışanı olduğunu gösteren belgenin getirilmesi gerekmektedir.

15.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Kamu çalışanlarının Halkbank’ın düzenlediği kredi kampanyası dahilinde 15 bin TL tutarında finansman temin etmesi ve kişiler için 4 yıl vadeli ödeme planı düzenlenmesi durumunda aylık kredi ödemesi dosya masrafı ücretinin ödenmesi halinde 426,64 TL, ödenmemesi durumunda 431,28 TL olarak hesaplanmaktadır. Toplamda geri ödenecek tutarlar ise sırası ile 20 bin 478,83 TL ile 20 bin 701,20 TL olmaktadır. 15 bin TL için alınacak olan azami tahsis ücreti ise 75 TL’dir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,421TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler