ING Bank Yönetici Asistanı Alımı Yapacak!

ING Bank, Yönetici Asistanı kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek. Banka tarafından yayımlanan iş ilanında, banka personeli adayları için gerekli şartlar belirtildi.

ING Bank, bankanın Yönetici Asistanı kadrosu için banka iş ilanı yayınladı. Adayların üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmalarını önemseyen ING Bank, aynı zamanda ileri derece bir İngilizce bilinmesine de önem veriyor. Üst Düzey Yönetici (CEO) Asistanı alanında en az 5 yıllık deneyim arayan ING Bank, aynı zamanda adayların iyi derecede MS Office programlarını kullanmasına özen gösteriyor.

Yönetici Asistanı kadrosu için banka iş başvurusu yapacak olan adayların çok iyi derecede yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olmasını önemseyen ING Bank, aynı zamanda zaman yönetimi, planlama ve organizasyon konularında da kabiliyetinin yüksek olmasını önemsiyor.

İş başvurusu yapacak adayların analitik düşünme yeteneğine sahip olmalarını önemseyen ING Bank, değişime hızlı adapte olan, stres yönetiminde başarı gösterebilen ve iş motivasyonu yüksek olan adayların başvurularını değerlendirecek.

Yapılacak İşin Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

ING Bank tarafından istihdam edilecek olan banka personeli adaylarının, bağlı oldukları yöneticilerin ajandalarını tutup, toplantılarını ve görüşme taleplerini değerlendirerek takibini yapma alanında görevlendirecek. Aynı zamanda bağlı oldukları yöneticinin misafirlerini ve yapılacak seyahatler için seyahat vasıtası ve konaklama ile alakalı detayların takibini gerçekleştirip, gerekli kişilere bilgilendirmede bulunulması da Yönetici Asistanı kadrosunda istihdam edilecek kişilerin görevleri arasında yer alacak.

ING bank tarafından 26 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 26 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://kariyer.net/is-ilani/ing-bank-yonetici-asistani-1969885

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.