Vakıfbank’tan Kefilsiz, 7 Farklı Ödeme Yöntemi ile Kamu Çalışanlarına Özel Anında Kredi!

Google Haberlere Abone Ol:

Müşteri ve sonuç odaklı hizmet veren, her zaman müşterilerinin yanında olup, onlara deste olan Vakıfbank, kamu personellerine özel 48 ay vadeli ödeme planı ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile kadrolu işçilere özel uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan Vakıfbank, aynı zamanda da çeşitli ödeme planı imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin krediye ilişkin dosya masrafı ücretini ödemelerine ya da ödememelerine bağlı olarak değiştiriyor. Masraflı ve masrafsız ihtiyaç kredisi şeklinde 2 farklı finansman desteği sağlayan banka, masraf ödemelerini yapanlar için yüzde 1,34 oranında, yapmayanlar için ise yüzde 1,41 oranında faiz uyguluyor. Masraf ödemeleri temin edilen finansman tutarının en fazla binde beşi kadar olup, bu orandan fazla olamıyor.

7 Farklı Çeşitte Ödeme Planı İmkanı!

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 7 farklı türde ödeme imkanı sağlanıyor. Bunlar her ay eşit tutarlı taksit ödemeleri, üç ayda bir taksit ödemeli, ilk üç ay ödemesiz sonraki 45 ay eşit tutarlı ödemeli, artan yahut azalan taksit tutarları ile ödemeler, son kredi ödemesinin balon olarak yapılması ya da müşteri özelinde farklılık gösteren değişen taksit ödemelidir. Azami kredi ödeme vade süresi 48 aydır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Anında Kredi Başvurusu İmkanı!

Kampanya dahilinde sunulan avantajlardan bir diğeri ise anında kredi başvurusu yapmadır. Bireyler banka şubelerine kadar gitmeden bankanın internet sitesinden ön onaylı hızlı kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi onayında ise kamu çalışanı olduğunu gösteren belge ile nüfus cüzdanı yanına alınarak kredi konu evrakların imzalanması için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Kredi kullanımında sigorta yapılması da zorunlu olup, ödemeleri kişiden kişiye göre değişir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...