Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan Kefilsiz, 7 Farklı Ödeme Yöntemi ile Kamu Çalışanlarına Özel Anında Kredi!

Vakıfbank’tan Kefilsiz, 7 Farklı Ödeme Yöntemi ile Kamu Çalışanlarına Özel Anında Kredi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Müşteri ve sonuç odaklı hizmet veren, her zaman müşterilerinin yanında olup, onlara deste olan Vakıfbank, kamu personellerine özel 48 ay vadeli ödeme planı ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile kadrolu işçilere özel uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan Vakıfbank, aynı zamanda da çeşitli ödeme planı imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin krediye ilişkin dosya masrafı ücretini ödemelerine ya da ödememelerine bağlı olarak değiştiriyor. Masraflı ve masrafsız ihtiyaç kredisi şeklinde 2 farklı finansman desteği sağlayan banka, masraf ödemelerini yapanlar için yüzde 1,34 oranında, yapmayanlar için ise yüzde 1,41 oranında faiz uyguluyor. Masraf ödemeleri temin edilen finansman tutarının en fazla binde beşi kadar olup, bu orandan fazla olamıyor.

7 Farklı Çeşitte Ödeme Planı İmkanı!

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 7 farklı türde ödeme imkanı sağlanıyor. Bunlar her ay eşit tutarlı taksit ödemeleri, üç ayda bir taksit ödemeli, ilk üç ay ödemesiz sonraki 45 ay eşit tutarlı ödemeli, artan yahut azalan taksit tutarları ile ödemeler, son kredi ödemesinin balon olarak yapılması ya da müşteri özelinde farklılık gösteren değişen taksit ödemelidir. Azami kredi ödeme vade süresi 48 aydır.

Anında Kredi Başvurusu İmkanı!

Kampanya dahilinde sunulan avantajlardan bir diğeri ise anında kredi başvurusu yapmadır. Bireyler banka şubelerine kadar gitmeden bankanın internet sitesinden ön onaylı hızlı kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi onayında ise kamu çalışanı olduğunu gösteren belge ile nüfus cüzdanı yanına alınarak kredi konu evrakların imzalanması için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Kredi kullanımında sigorta yapılması da zorunlu olup, ödemeleri kişiden kişiye göre değişir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.