Anasayfa Krediler Vakıfbank'tan Kefilsiz, 7 Farklı Ödeme Yöntemi ile Kamu Çalışanlarına Özel Anında Kredi!

Vakıfbank’tan Kefilsiz, 7 Farklı Ödeme Yöntemi ile Kamu Çalışanlarına Özel Anında Kredi!

Müşteri ve sonuç odaklı hizmet veren, her zaman müşterilerinin yanında olup, onlara deste olan Vakıfbank, kamu personellerine özel 48 ay vadeli ödeme planı ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile kadrolu işçilere özel uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan Vakıfbank, aynı zamanda da çeşitli ödeme planı imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları kişilerin krediye ilişkin dosya masrafı ücretini ödemelerine ya da ödememelerine bağlı olarak değiştiriyor. Masraflı ve masrafsız ihtiyaç kredisi şeklinde 2 farklı finansman desteği sağlayan banka, masraf ödemelerini yapanlar için yüzde 1,34 oranında, yapmayanlar için ise yüzde 1,41 oranında faiz uyguluyor. Masraf ödemeleri temin edilen finansman tutarının en fazla binde beşi kadar olup, bu orandan fazla olamıyor.

7 Farklı Çeşitte Ödeme Planı İmkanı!

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 7 farklı türde ödeme imkanı sağlanıyor. Bunlar her ay eşit tutarlı taksit ödemeleri, üç ayda bir taksit ödemeli, ilk üç ay ödemesiz sonraki 45 ay eşit tutarlı ödemeli, artan yahut azalan taksit tutarları ile ödemeler, son kredi ödemesinin balon olarak yapılması ya da müşteri özelinde farklılık gösteren değişen taksit ödemelidir. Azami kredi ödeme vade süresi 48 aydır.

Anında Kredi Başvurusu İmkanı!

Kampanya dahilinde sunulan avantajlardan bir diğeri ise anında kredi başvurusu yapmadır. Bireyler banka şubelerine kadar gitmeden bankanın internet sitesinden ön onaylı hızlı kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi onayında ise kamu çalışanı olduğunu gösteren belge ile nüfus cüzdanı yanına alınarak kredi konu evrakların imzalanması için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Kredi kullanımında sigorta yapılması da zorunlu olup, ödemeleri kişiden kişiye göre değişir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

five × four =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,792BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,026TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler