Yapı Kredi Bankası’ndan 10.000 TL Hızlı Kredi Başvurusu ve Detayları!

Yapı Kredi Bankası, yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ve çeşitli başvuru kanalları ile acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel kredi desteği sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası, yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ve çeşitli başvuru kanalları ile acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel kredi desteği sağlıyor.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel uygun kredi faiz oranları uyguluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları  vadelere, alınan kredi tutarı ve düzenlenen geri ödeme planlarına göre değişiklik gösteriyor. Kampanya dahilinde alınabilinecek minimum ve maksimum kredi tutarı belirlenmiş olup, bu sınırlama 1.000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Ancak bankanın devamlı müşterisi olanlar 75 bin TL’ye kadar ön onaylı olma şartı ile hızlı kredi başvurusu yapabilmektedirler.

Anında kredi başvurusu bankanın mobil ve internet bankacılığı kanalları ile bankanın internet sitesinden yapılmaktadır. Mobil ile internet bankacılığı kanallarından hızlı kredi başvurusu yapmak için banka müşterisi olunması gerekmektedir. Yapılan anında kredi başvuruları aynı gün içinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu sms ile bilgilendirilmektedir.

Kredinin teminatı için kişilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Azami kredi ödeme süresi 48 ay olara belirlenmiş olup, ödeme planı süresi boyunca da sigortaların yapılması gerekmektedir.

10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında Yapı Kredi’den anında kredi temin eden kişiler için uygulanacak olan faiz oranları yüzde 1,49 ile yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir. Faiz oranları kişiden kişiye göre değişmektedir. Yüzde 1,49 faiz uygulandığı zaman aylık kredi ödemesi ve toplam ödeme 312,11 Türk Lirası ile 14 bin 981,51 Türk Lirası, yüzde 1,59 faiz uygulandığı zaman ise aylık kredi ödemesi ve toplam ödeme 319,95 Türk Lirası ile 15 bin 357,37 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.