Ana SayfaKredilerYapı Kredi Bankası'ndan 10.000 TL Hızlı Kredi Başvurusu ve Detayları!

Yapı Kredi Bankası’ndan 10.000 TL Hızlı Kredi Başvurusu ve Detayları!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ve çeşitli başvuru kanalları ile acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel kredi desteği sağlıyor.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel uygun kredi faiz oranları uyguluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları  vadelere, alınan kredi tutarı ve düzenlenen geri ödeme planlarına göre değişiklik gösteriyor. Kampanya dahilinde alınabilinecek minimum ve maksimum kredi tutarı belirlenmiş olup, bu sınırlama 1.000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Ancak bankanın devamlı müşterisi olanlar 75 bin TL’ye kadar ön onaylı olma şartı ile hızlı kredi başvurusu yapabilmektedirler.

Anında kredi başvurusu bankanın mobil ve internet bankacılığı kanalları ile bankanın internet sitesinden yapılmaktadır. Mobil ile internet bankacılığı kanallarından hızlı kredi başvurusu yapmak için banka müşterisi olunması gerekmektedir. Yapılan anında kredi başvuruları aynı gün içinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu sms ile bilgilendirilmektedir.

Kredinin teminatı için kişilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Azami kredi ödeme süresi 48 ay olara belirlenmiş olup, ödeme planı süresi boyunca da sigortaların yapılması gerekmektedir.

10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında Yapı Kredi’den anında kredi temin eden kişiler için uygulanacak olan faiz oranları yüzde 1,49 ile yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir. Faiz oranları kişiden kişiye göre değişmektedir. Yüzde 1,49 faiz uygulandığı zaman aylık kredi ödemesi ve toplam ödeme 312,11 Türk Lirası ile 14 bin 981,51 Türk Lirası, yüzde 1,59 faiz uygulandığı zaman ise aylık kredi ödemesi ve toplam ödeme 319,95 Türk Lirası ile 15 bin 357,37 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.