Denizbank En Az Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Denizbank, bankanın kredi kartı, bireysel kredi, işletme kartı, kredili mevduat hesabı, SGK emekli maaş devri, otomatik ödeme talimatı, dijital bankacılık ürünleri ve sigorta alanında satış gerçekleştirmek üzere Mobil Satış Ekipleri’ne mobil satış temsilcisi alımı gerçekleştirecek. Banka tarafından yayımlanan iş ilanına 29 Mart 2018 tarihine kadar başvurular kabul edilecek.

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Kadrosu Genel Kriterler

Denizbank tarafından açılan banka personeli alım ilanına 30 yaşını aşmamış olan adayların başvuru yapmaları talep ediliyor. Devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencilerinin de iş başvurusu yapmalarını kabul eden Denizbank, aynı zamanda en az lise mezunu olan tüm adayların iş başvurularını değerlendirecek.

İş başvurusunda bulunacak olan kişilerin düzgün bir diksiyona sahip olmasını önemseyen Denizbank, adayların insan ilişkilerinde başarı göstermesine, şehirlerarası konaklamalı bir şekilde seyahat yapabilmesine önem veriyor.

Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Denizbank, adayların takım çalışması ile uyum gösterebilmesine de önem veriyor. Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıllık tecilli olmasına önem veren banka, adayların banka mülakatına davet edilebilmeleri için iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bildirmesini de önemsiyor.

DenizBank İş Başvurusu Detayları

Denizbank tarafından 30 Ocak 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 29 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu aşamasında bankanın talep ettiği kriterleri yerine getiriyor olmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-1970445

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.