Denizbank 35 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

DenizBank A.Ş. Türkiye’de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankası, banka iş ilanları kapsamında 44 farklı ilde mobil satış temsilcili alanında personel alımı yapıyor.

Kurulduğu günden bu yana yenilikçiliğe, teknolojiye, Ar-Ge ve inovasyona önemli ölçüde yatırım yapan DenizBank mobil hizmetlerde hizmet alanında gelişim sağlamak için mobil satış temsilcisi alımı yapıyor.

Türkiye’de toplumun tüm bölgelerine ulaşan bir hizmet ağına sahip olan DenizBank, yurt içinde ve Bahreyn’deki toplam 696 şubesi vardır.

Bunun yanında iştiraki DenizBank AG’nin Avusturya ve Almanya’da toplam 34 şubesi ile Grup, DenizBank AG aracılığı ile AB ülkelerinde faaliyet gösterirken, CJSC DenizBank Moscow ise Rusya ile ticaret yapan mevcut müşterilere yurtdışında hizmet göstermektedir. üGelişen dijital sektörde müşteri değerlerine önem veren banka mobil satış temsilcisi alımlarına başladı.

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana göre, Denizbank: Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay (İskenderun), Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli (Gebze), Konya, Malatya, Manisa (Akhisar), Mersin, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli (Lüleburgaz), Kütahya, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ (Çorlu), Tokat, Trabzon, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Aksaray, Karabük, Düzce gibi illerden alım gerçekleştirecektir.

Denizbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda işe alım sağlanacak pozisyona dair tüm detaylar paylaşıldı. Denizbank’ın yaptığı duyuruya göre banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin;

Denizbank, , Mobil Satış Temsilcisi Genel Şartlar

Denizbank, , Mobil Satış Temsilcisi Genel Şartlar
Denizbank, , Mobil Satış Temsilcisi Genel Şartlar
  • Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi ya da en az Lise mezunu olmak,
  • 30 yaşından büyük olmaması,
  • Aktif olarak sahada çalışmak,
  • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerilerinde güçlü olmak,
  • Başarı odaklı çalışabilmek,
  • Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedef alabilmek,
  • Takım çalışmasına yatkın olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.

Denizbank adayların ayrıca bankacılık ve satış alanlarında kariyer planlarının olmasını da isterken, erkek adayların askerliğini bitirmiş veya en az 2 yıl tecilli olması gerektiğini de bildiriyor.

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Personellerinin Görevleri

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Personellerinin Görevleri
Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Personellerinin Görevleri

Denizbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapan ve yapılacak değerlendirmeler neticesinde uygun bulunarak işe alımı gerçekleşen yeni personeller yeni müşteri portföyü oluşturmak suretiyle saha satış ekibine katılacaklardır. Sahada aktif olarak Bireysel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Dijital Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan yeni personellerin yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmaları Denizbank tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Personellerinin Görevleri

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Personellerinin Görevleri
Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Personellerinin Görevleri

Denizbank iş ilanları genelinde bu duyuruya başvuru yapan ve yapılacak olan değerlendirmelerin sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşmesinin ardından yeni personeller yeni müşteri portföyü oluşturmak suretiyle saha satış ekibine katılacaklardır. İş sürecine başlayan personeller;

Sahada aktif olarak Bireysel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Dijital Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan yeni personellerin yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmaları Denizbank tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Denizbank iş ilanları ile ilgilenen adayların bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvuruları ilgili departmanca 1 Şubat 2022 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-2841103
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın