İş Bankası Banka Sınavı Duyurusu Yaptı! Son Başvuru 15 Şubat’ta!

Türkiye İş Bankası, 24 Şubat 2018 tarihinde Sistem Uzmanı alımı yapmak üzere banka sınavı düzenleyecek. Başvurular 15 Şubat’ta sonlanacak.

Türkiye İş Bankası, bankanın bünyesinde yer alan Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde Sistem Uzmanı kadrosunda istihdam edilmek üzere 24 Şubat 2018 Cumartesi günü Sistem Uzmanı banka sınavı düzenleyecek. Bahsi geçen sınav için başvurular 15 Şubat 2018 Perşembe günü, saat 12.00’a kadar kabul edilecek.

Banka sınavına başvuru yapacak olan adayların ilk etapta TC vatandaşı olmasına, ikinci etapta ise İngilizce konusunda çok iyi derecede olmasına ve TOEFL’dan en az 85 puan alınmış olmasına önem veriyor. Yazılı sınav tarihi itibariyle 30 yaşından küçük olunmasına önem veren banka, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor. Askerlik görevini tamamlamamış olan adaların ise en erken 2019 Mayıs celp dönemine kadar tecilli olmalarına önem veren Türkiye İş Bankası, daha önce herhangi bir mülakatta başarısız olunmamasına önem veriyor.

Banka sınavı için başvuru gerçekleştirecek olan adayların, üniversitelerin bilgisayar, yazılım, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim gibi bölümlerden mezun olmuş olmaları önemseniyor.

Sağlık durumu konusunda Sağlık Kurulu Raporu belgesi talep eden banka, affa uğranmış olunsa dahi herhangi bir suçtan hüküm giyilmemiş olunmamasını talep ediyor.

Banka Sınavı Başvurusu Tarihleri ve Detayları

Türkiye İş Bankası tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan banka personeli alım ilanına, 15 Şubat 2018 tarihine kadar bankanın insan kaynaklarına ait resmi internet sitesi üzerinden ya da aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla banka sınavı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/turkiye-is-bankasi/bilgi-teknolojileri-sistem-uzmani-is-ilani/790573

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.