ING Bank’tan 100.000 TL İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank, yüksek tutarda kredi almak isteyen müşterilerine özel kredi kampanyası düzenledi.

İndirimli ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayan ve sunan ING Bank, 100 bin TL’ye kadar tüm bireysel harcamaları için kredi desteği sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları sabit olarak belirlenmiştir. Yüzde 1,69 oranında faiz uygulanıp, piyasadaki faiz değişimlerinden ya da alınan kredi tutarı ile beraber düzenlenen kredi geri ödeme planlarına göre faiz oranlarında değişiklik yapılmamaktadır.

Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan ING Bank, en az 3 ay, en fazla 48 ay vadeli geri ödeme planları hazırlamaktadır. Ödeme planları hazırlanırken müşterilerin aylık gelirleri dikkate alınmaktadır. Aylık kredi ödemeleri aylık  net gelirin yarısından fazla olmamaktadır. Kredinin dosya harcamaları için kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret temin edilen finansmanın en fazla binde beşi kadar olmaktadır. Tahsis ücreti ödemeler boyunca sadece bir kez alınmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıp, bireylerin kimlik cüzdanları ile beraber gelir belgelerini getirmeleri istenmektedir.

100.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

48 ay vadeli ödeme planı ile ING Bank’tan 100 bin Türk Lirası tutarında kredi temine eden kişilerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı 3 bin 278,79 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Vade sonunda ödenecek toplam kredi tutarı ise 157 bin 381,76 Türk Lirası olmaktadır. 100 bin TL 3 yıl vadeli geri ödeme planı ile temin edildiğinde ise aylık kredi taksit tutarı 3 bin 940,95 TL, toplam kredi ödemesi ise 141 bin 874,16 TL olarak hesaplanmaktadır. Tahsis ücreti ise 500 TL’dir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.