İş Bankası’ndan Kamu Çalışanlarına Özel Düşük Maliyetli İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası, kamu çalışanlarına özel düşük maliyetli ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünü, 48 aya kadar vadelendirilebiliyor.

Türkiye İş Bankası tarafından hazırlanan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi, avantajlı faiz oranları eşliğinde temin edilebiliyor. İşCep uygulaması üzerinden, internet bankacılığı üzerinden, ATM’lerden, telefon bankacılığını arayarak, İşTablet uygulaması üzerinden ve size en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden yapacağınız kredi başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlandırılarak, onaylanan krediniz hesabınıza aktarılıyor.

İş Bankası SMS’le Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası’ndan SMS’le yapacağınız kredi başvurusu için cep telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapıp NAKİT yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, çekmek istediğiniz kredi miktarını yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelirinizi yazarak 4402’ye SMS olarak göndererek, kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Hem internet üzerinden, hem de diğer kredi başvurusu kanalları üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularının olumlu sonuçlanması halinde İşCep uygulaması üzerinden Krediler bölümünde yer alan Kredim Hazır butonu vasıtasıyla, ihtiyaç kredisi sözleşmenizi onaylayarak, kredinizin hızlı bir şekilde vadesiz TL hesabınıza aktarımını ve kullanımını sağlayabilirsiniz.

İş Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan çekeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için uygulanacak kredi tahsis ücreti 25 Türk Lirası olup, yıllık sigorta priminin 42 Türk Lirası’na tekabül etmesi ve 12 aylık vade seçeneği için banka tarafından uygulanacak olan ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1,44’e denk gelmesi halinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 465 Türk Lirası’na, kredinizin yıllık maliyet oranı yüzde 24,0645’e ve toplam geri ödeme yapacağınız anapara dahil miktar ise 5 bin 579 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.